Alva Pudr pálený bronzový č.1 béžově růžová, Coleur 9 g

Alva Pudr pálený bronzový č.1 béžově růžová, Coleur 9 g

Pálený bronzující pudr Alva Coleur 01 Beige Rose rozzáří pokožku, dodá jí přirozený opálený vzhled a současně o ni pečuje díky obsaženým výtažkům a olejům.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pálený bronzující pudr Alva Coleur 01 Beige Rose rozzáří pokožku, dodá jí přirozený opálený vzhled a současně o ni pečuje díky obsaženým olejům a rostlinným výtažkům. Pudr pleť projasní díky obsahu mikročásteček slídy, zatímco obsažené minerální pigmenty dodají obličeji lehkou opálenou barvu a současně zvýrazní jeho kontury.

Základ bronzujícího pudru tvoří přírodní škroby a slída, která odráží světlo, a pokožku tak přirozeně projasňuje. Mikročástečky slídy v kombinaci s minerálními pigmenty dodají pokožce přirozený opálený vzhled a obličej opticky zeštíhlí. Díky obsahu olejů pečuje bronzer o pokožku obličeje a brání vzniku nevzhledných suchých šupinek. Odstín 01 Beige Rose je přirozená tělová barva s jemným růžovým podtónem a drobnými zlatými třpytkami vhodná pro středně tmavé typy pleti.

Použití: Pudr aplikujte za pomoci štětce na lícní kosti, bradu, spánky a střed nosu a rozetřete do ztracena, aby líčení působilo přirozeně.

Barva - světlost: střední

Výrobce: Alva naturkosmetik gmbh, Gewerbepark 19, 49143 Bissendorf Německo, www.alva.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?