Numi Organic Tea Puerh Chocolate Pu-erh

Numi Organic Tea Puerh Chocolate Pu-erh

Čokoládový čaj je tady pro každého, kdo ocení plnou chuť surového kakaa. Se sladkou vanilkou, tónem pomerančové kůry, štipkou muškátového oříšku a skořice. Zn: pro každého milovníka čokolády.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Puerh čaj je tradiční starodávný čínský čaj sbíraný v oblasti Yunnan v Číně. Lístky čaje jsou fermentovány unikátním způsobem, který zaručuje zemitou a plnou chuť čaje. Čokoládový čaj Numi kombinuje plnou chuť černého čaje puerh a bylinného rooibosu s kakaem. Vanilkové lusky a pomerančová kůra dodávají čaji sladkost. Exotické koření, muškátový oříšek a skořice, štiplavě doplňují hřejivou sladkou chuť kakaa.

Čaje Numi jsou vyráběny z kvalitních ingrediencí v bio kvalitě. Přináší autentickou chuť originálních složek. Díky tomu si můžete opravdu vychutnat jemnou a plnou chuť originálního čaje. Černý čaj a bio kakao jsou navíc plné antioxidantů, které předchází předčasnému stárnutí organismu a přispívají k našemu celkovému zdraví.

Příprava: Pro přípravu vždy použijte čerstvou převařenou vodu. Zalijte sáček čaje horkou vodou a nechte vylouhovat 3 - 5 minut. Zamíchejte, kousky čokolády se mohou usazovat na dně.

Tip: Zapomeňte na tradiční tabulkovou čokoládu. V nové době se čokoláda pije s čajem.

Ostatní kategorie: Černé čaje, BIO čaje

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kakaový prášek1), Verified Fair Labor čaj pchu er1), Vanilkové lusky1), Rooibos1), Skořice1), Pomerančová kůra1), Muškátový oříšek1)

1) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Pomerančová kůra

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?