Numi Organic Tea Puerh Chocolate Silk Pu-erh, Nspire Tea

Numi Organic Tea Puerh Chocolate Silk Pu-erh, Nspire Tea

Černý čaj Chocolate Silk Pu-erh vás potěší krémovou chutí čokolády a vanilky. Kromě nezaměnitelné chuti získáte velmi kvalitní bylinný čaj, který byl ručně tříděn a balen do bavlněných čajových pytlíků.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Černý čaj Chocolate Silk Pu-erh Nspired Tea vás potěší krémovou chutí čokolády a vanilky. Čaj pu-erh má příjemnou přirozeně sladkou chuť a společně s voňavým kořením tvoří skvělou kombinaci chutí pro chvíle odpočinku. Kromě nezaměnitelné chuti získáte také velmi kvalitní bylinný čaj, který byl ručně tříděn a zabalen do bavlněných čajových pytlíků. Nspire Tea tak reaguje na vlnu oblíbených nylonových čajových pyramidek a sáčků z geneticky modifikované kukuřice a přináší rozložitelné přírodní řešení.

Plná zemitá chuť čaje pu-erh je zjemněna praženými kakaovými boby a rooibosem, takže je mnohem méně výrazná a zachutná i těm, kteří pu-erh jinak nevyhledávají. Chuť černého čaje se snoubí s voňavými vanilkovými lusky, pomerančovou kůrou a skořicí. Čaj tak dokáže skvěle prohřát tělo i mysl a příjemně vás povzbudí.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-5 minut. Poté podle chuti přislaďte medem či třtinovým cukrem.

Ostatní kategorie: Černé čaje

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?