Numi Organic Tea Puerh Emperor's Pu-erh 2 g, 1 ks

Numi Organic Tea Puerh Emperor's Pu-erh 2 g, 1 ks

Černý čaj Emperors Puerh vás ohromí svou plnou zemitou chutí. Čaj je vyroben z kvalitních surovin a je zpracován tradičním způsobem, takže si zachová vysoký podíl teinu a povzbudí vás stejně jako káva.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Emperor's Puerh čaj Numi je tradiční starodávný čínský čaj sbíraný v oblasti Yunnan v Číně. Lístky čaje jsou fermentovány unikátním způsobem, který zaručuje zemitou a plnou chuť čaje. Nápoj z Puerh je jemný, vláčný, se zemitou příchutí. Tento bohatý čaj s originální chutí nahradí ranní kávu i jiné kofeinové nápoje.

V tradiční čínské medicíně je Puerh považován za výbornou léčivku. Díky vysokému obsahu teinu podporuje Puerh spalování uložených tuků, zrychluje metabolismus a dodává tělu energii. Pravidelná konzumace čajé také reguluje hladinu cholesterolu v krvi a napomáhá dobrému trávení.

Příprava: Pro přípravu vždy použijte čerstvou převařenou vodu. Zalijte sáček čaje horkou ale už ne vroucí vodou a nechte vylouhovat 3 - 5 minut. Delší louhování ovlivní výslednou chuť čaje, která bude více nahořklá a zemitější.

Tip: Puerh čaj je pověstný svými účinky na tělesnou hmotnost. Utlumuje chuť k jídlo a údajně přispívá k hubnutí.

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Verified Fair Labor čaj pchu er

Obal: papírový

Potraviny: jednodruhové

Přebal: papírový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: