Numi Organic Tea Puerh Ginger Pu-erh

Numi Organic Tea Puerh Ginger Pu-erh

Černý čaj Pu-erh se zázvorem potěší sytou a plnou chutí čajových lístků doplněnou o štiplavé osvěžující tóny. Lístky jsou po sklizni fermentovány unikátním způsobem, který zaručuje zemitou chuť čaje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Černý čaj Pu-erh Numi se zázvorem vás potěší sytou a plnou chutí čajových lístků doplněnou o štiplavé osvěžující tóny. Lístky jsou po sklizni fermentovány unikátním způsobem, který zaručuje zemitou chuť čaje. Čajové lístky společně s kousky sušeného zázvoru tvoří jedinečnou chuť, která povzbudí a zároveň zpříjemní každý den.

Čajové lístky jsou sbírány podle tradičních postupů v oblasti Yunnan v Číně, poté jsou fermentovány, a získávají tak svou unikátní plnou zemitou chuť, která může připomínat až mírně spálený čaj. Mírně nasládlá zemitá chuť pu-erhu je doplněna štiplavým pikantním zázvorem a společně tvoří jedinečnou osvěžující chuť, která vám dodá energii a příjemně povzbudí.

Příprava: Čajový sáček zalijte horkou čerstvě převařenou vodou a nechte louhovat 3 - 5 minut. Poté podle chuti oslaďte cukrem či medem.

Ostatní kategorie: Černé čaje, BIO čaje

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Verified Fair Labor čaj pchu er, Zázvor

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?