Numi Organic Tea Puerh Jasmine Pu-erh

Numi Organic Tea Puerh Jasmine Pu-erh

Černý čaj Pu-erh s jasmínem vás potěší sytou plnou chutí doplněnou lehkými tóny zeleného čaje a jasmínu. Lístky čaje jsou fermentovány unikátním způsobem, který zaručuje zemitou chuť čaje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Černý čaj Pu-erh Numi s jasmínem vás potěší sytou chutí doplněnou o lehké tóny jemného zeleného čaje a voňavého jasmínu. Lístky čaje jsou fermentovány unikátním způsobem, který zaručuje zemitou chuť Pu-erhu. Černé a zelené čajové lístky ovoněné květy jasmínu tvoří jedinečnou chuť, která je oproti čistému Pu-erhu jemnější a lehčí, s mírně nasládlými květinovými tóny. Zároveň skvěle povzbudí a příjemně naladí.

Čajové lístky jsou sbírány podle tradičních postupů v oblasti Yunnan v Číně, poté jsou fermentovány, a získávají tak svou unikátní plnou zemitou chuť, která může připomínat až mírně spálený čaj. Pu-erh v kombinaci se zelenými čajovými lístky tvoří jedinečnou plnou chuť odlehčenou sladkou vůní jasmínových květů. Dohromady tak tvoří skvělý osvěžující nápoj, který nahradí ranní kávu a povzbudí tělo i mysl.

Příprava: Čajový sáček zalijte horkou čerstvě převařenou vodou a nechte louhovat 3-5 minut. Poté podle chuti oslaďte cukrem či medem.

Ostatní kategorie: Černé čaje, BIO čaje

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Verified Fair Labor čaj pchu er1), Zelený čaj aromatizovaný jasmínovými květy1)

1) Ekologické zemědělství

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?