Petit Lulu Pull-up svrchní kalhotky, vel. XL

Petit Lulu Pull-up svrchní kalhotky, vel. XL 1 ks, Rozkvetlá zahrada

Petit Lulu Pull-up svrchní kalhotky, vel. XL

389
299
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Praktické natahovací svrchní kalhotky s originálním designem jsou nepromokavé, ale zároveň velmi prodyšné.

Popis produktu
Z blogu2
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Pull-up svrchní kalhotky s motivem květinek ​od značky Petit Lulu ve velikosti XL jsou vhodné pro miminka s váhou 12 kg +, s obvodem pasu 38-54 cm, obvodem nožiček 26-40 kg a sedem (včetně nápletu) 60 cm. Praktické natahovací kalhotky jsou nepromokavé, ale zároveň velmi prodyšné. Snadno se oblékají i na aktivnější děti.

Flísový náplet je šetrný k nožičkám i bříšku, nikde netlačí ani neškrtí. Zároveň velmi dobře izoluje, a tak nikde nic neprotéká ani nevlhne. Tyto svrchní kalhotky mají středně široký střih a jsou vhodné pro pleny kalhotkové, čtvercové i vicevrstvé v kalhotkovém skladu.

Petit Lulu je česká firma specializující se na výrobu látkových plen, doplňků pro přebalování, ale i dětského oblečení. Použité materiály jsou velmi kvalitní a zároveň jimi šetříte životní prostředí.

Tip: V pračce postačí ždímání na max. 1000 otáček. Svrchní kalhotky a pull-up není nutné prát po každém použití. Pokud nejsou znečištěné stačí je vyvětrat a znovu použít. Z hygienických důvodů doporučujeme kalhotky vyprat minimálně jednou týdně.

Údržba: Před prvním použitím výrobků si, prosím, prostudujte etiketu o složení a údržbě. Informace jsou uvedené také na papírovém výseku. Výrobky Petit Lulu perte dle doporučení. Při praní se ze začátku odstraňuje zbytková barva a nečistoty z výroby. Proto doporučujeme prát výrobky s podobnými barvami. Všechny pleny (vyjma vlněných svrchních kalhotek) perte vždy na 60°C v dětském nebo běžném pracím prášku nebo gelu. Nikdy nepoužívejte aviváž! Její použití snižuje přirozené vlastnosti přírodního materiálu (schopnost absorpce a prodyšnost), pouze obalí vlákna a znemožňuje látce dýchat. Před praním plen suché zipy zapněte do protizipů (u varianty na suchý zip), aby nedocházelo k poškození a potrhání materiálu. Veškeré výrobky z PULu nesmí přijít na horké topení ani do sušičky. Narušila by se jejich nepromokavá vrstva a gumičky. Rychle schnou, takže je stačí sušit volně na sušáku. Nesušte na horkém topení.

Petit Lulu je česká firma specializující se na výrobu látkových plen, doplňků pro přebalování, ale i dětského oblečení. Použité materiály jsou velmi kvalitní a zároveň jimi šetříte životní prostředí.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Ostatní kategorie: Pro děti a maminky

Barva: bílá, červená, modrá

Výrobce: Petit Lulu s.r.o., Ladova 199/20 , 466 05, Jablonec nad Nisou, Česká republika

Z blogu2

Petit Lulu: Ekologické přebalování

Petit Lulu: Vyzkoušeli jsme za vás

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?