Biopurus Pupalkový olej bio 100 ml

Biopurus Pupalkový olej bio 100 ml

  • Značka: Biopurus
  • Balení: 100 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Pupalkový olej Biopurus je 100% olej lisovaný za studena ze semen. Pupalkový olej dodává svým složením sílu a životní energii ženám. Zmírňuje menstruační bolesti a syndromy předmenstruačního období, zlepšuje stav pleti, nehtů a vlasů. Podporuje také snížení tělesné

Pupalkový olej Biopurus je 100% olej lisovaný za studena ze semen.

Pupalkový olej dodává svým složením sílu a životní energii ženám. Zmírňuje menstruační bolesti a syndromy předmenstruačního období, zlepšuje stav pleti, nehtů a vlasů. Podporuje také snížení tělesné hmotnosti.

Pupalkový olej je unikátní především vysokým obsahem kyseliny gama-linolenové, což je látka podobná lidským hormonům a prospěšně působící na řadu našich tělesných systémů. Pupalka působí příznivě na metabolismus, srdce a cévy, má antidepresivní účinky, zmírňuje projevy kožních nemocí. Pupalkový olej je elixírem zdraví především pro ženy.

Tip: Užívejte dvakrát denně, ráno a večer jednu lžičku. Pupalkový olej můžete použít i ve studené kuchyni nebo jako kosmetický olej, dopřejte si například pupalkový vlasový zábal. Pupalkový olej má také příznivé účinky na stav nehtů, stačí ho pravidelně vtírat do nehtů a nehtových lůžek.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?