Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Nobilis Tilia Pupalkový olej, bio 100 ml

Nobilis Tilia Pupalkový olej, bio 100 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Bio pupalkový olej má regenerační a protizánětlivé účinky a je vhodný k ošetření citlivé pokožky, které trpí na záněty. Při vnitřním užití působí příznivě na imunitu či hladinu cholesterolu v krvi.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Bio pupalkový olej Nobilis Tilia má skvělé regenerační a protizánětlivé účinky na pokožku celého těla, ale i na organismus. Je tak mimořádně vhodný pro ošetření citlivé pokožky náchylné ke vzniku zánětů a kožních onemocnění, ale i mastné problematické pokožky. Při vnitřním užití stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi a podporuje správnou funkci imunitního systému.

Pupalkový olej má skvělé zklidňující a protizánětlivé účinky na pokožku celého těla. Je proto skvělým pomocníkem pro ošetření přecitlivělé pokožky trpící na ekzémy, lupénku či jiná kožní onemocnění. Olej má velice lehkou konzistenci, která spolehlivě pronikne i do hlubších vrstev pokožky, kde pleť aktivně regeneruje a léčí.

Při vnitřním užití se uplatní složení bohaté na množství nenasycených mastných kyselin a také kyseliny linolové. Tyto látky harmonizují hladinu cholesterolu v krvi, posilují celý organismus a činí ho odolnějším vůči vzniku zánětů. Kromě toho je olej skvělým pomocníkem při klimakterických potížích a premenstruačním syndromu.

Zázrak pro citlivou pleť

Pupalkový olej má výjimečné účinky na zdraví pokožky. Pupalka dvouletá bývá někdy nazývána noční svící, jedná se totiž o bylinu, která nejvíce voní v noci a bývá opylována nočními motýly. Její neobvyklé plody ve tvaru čtyřhranných tobolek pak produkují semena, ze kterých se lisuje blahodárný pupalkový olej, který pečuje nejen o pokožku obličeje, ale i celého těla. 

Úleva od ženských obtíží

Pupalkový olej je vhodný pro uvolňující masáže při každoměsíčních ženských potížích. Obsahuje totiž vysoké množství vitaminu E a nenasycených mastných kyselin, které zodpovídají za vyváženou tvorbu pohlavních hormonů. Vitamin E má vliv na tvorbu prostaglandinu, jehož zvýšená produkce způsobuje bolestivé stahy a křeče. Pupalkový olej tedy pomáhá od nepříjemných bolestí a přinese vám rychlou úlevu. 

Proti stárnutí pokožky

Vitamin E je zároveň mocným antioxidantem, díky čemuž bojuje proti volným radikálům, a tím i stárnutí pleti. Zároveň má mimořádné regenerační účinky, pomáhá zmírňovat viditelnost drobných vrásek a linek, podporuje zpevnění pleti a dodává jí jednotný zářivý tón. Je rovněž vhodný také na ošetřování strijí, drobných jizviček a dalších nedokonalostí. Pupalkový olej zároveň zklidňuje přecitlivělou pokožku a pomáhá při ekzémech, dermatitidách a lupénce.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje i celého těla a lehce rozetřete.

Dávkování: 1 čajovou lžičku oleje užívejte 1-2x denně 30 minut před jídlem po dobu alespoň 3 týdnů. Poté udělejte v kúře alespoň týdenní pauzu a podle potřeby pokračujte.

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?