Prohlédněte si vaše seznamy přání

Nobilis Tilia Pupalkový olej, bio 200 ml

Nobilis Tilia Pupalkový olej, bio 200 ml

Momentálně vyprodané na e-shopu i prodejnách BiOOO.cz

Bio pupalkový olej má regenerační a protizáněltivé účinky a je vhodný k očetření citlivé pokožky, které trpí na záněty. Při vniřtním užití působí pžiznivě na imunitu či hladinu cholesterolu v krvi.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bio pupalkový olej Nobilis Tilia má skvělé regenerační a protizánětlivé účinky na pokožku celého těla, ale i na organismus. Je tak mimořádně vhodný pro ošetření citlivé pokožky náchylné ke vzniku zánětů a kožních onemocnění, ale i mastné problematické pokožky. Při vnitřním užití stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi a podporuje správnou funkci imunitního systému.

Pupalkový olej má skvělé zklidňující a protizánětlivé účinky na pokožku celého těla. Je proto skvělým pomocníkem pro ošetření přecitlivělé pokožky trpící na ekzémy, lupénku či jiná kožní onemocnění. Olej má velice lehkou konzistenci, která spolehlivě pronikne i do hlubších vrstev pokožky, kde pleť aktivně regeneruje a léčí.

Při vnitřním užití se uplatní složení bohaté na množství nenasycených mastných kyselin a také kyseliny linolové. Tyto látky harmonizují hladinu cholesterolu v krvi, posilují celý organismus a činí ho odolnějším vůči vzniku zánětů. Kromě toho je olej skvělým pomocníkem při klimakterických potížích a premenstruačním syndromu.

Zázrak pro citlivou pleť

Pupalkový olej má výjimečné účinky na zdraví pokožky. Pupalka dvouletá bývá někdy nazývána noční svící, jedná se totiž o bylinu, která nejvíce voní v noci a bývá opylována nočními motýly. Její neobvyklé plody ve tvaru čtyřhranných tobolek pak produkují semena, ze kterých se lisuje blahodárný pupalkový olej, který pečuje nejen o pokožku obličeje, ale i celého těla. 

Úleva od ženských obtíží

Pupalkový olej je vhodný pro uvolňující masáže při každoměsíčních ženských potížích. Obsahuje totiž vysoké množství vitaminu E a nenasycených mastných kyselin, které zodpovídají za vyváženou tvorbu pohlavních hormonů. Vitamin E má vliv na tvorbu prostaglandinu, jehož zvýšená produkce způsobuje bolestivé stahy a křeče. Pupalkový olej tedy pomáhá od nepříjemných bolestí a přinese vám rychlou úlevu. 

Proti stárnutí pokožky

Vitamin E je zároveň mocným antioxidantem, díky čemuž bojuje proti volným radikálům, a tím i stárnutí pleti. Zároveň má mimořádné regenerační účinky, pomáhá zmírňovat viditelnost drobných vrásek a linek, podporuje zpevnění pleti a dodává jí jednotný zářivý tón. Je rovněž vhodný také na ošetřování strijí, drobných jizviček a dalších nedokonalostí. Pupalkový olej zároveň zklidňuje přecitlivělou pokožku a pomáhá při ekzémech, dermatitidách a lupénce. 

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje i celého těla a lehce rozetřete.

Dávkování: 1 čajovou lžičku oleje užívejte 1-2x denně 30 minut před jídlem po dobu alespoň 3 týdnů. Poté udělejte v kúře alespoň týdenní pauzu a podle potřeby pokračujte.

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?