Pure Fiji Kokosový krémový peeling, mango 265 ml

Pure Fiji Kokosový krémový peeling, mango 265 ml

Kokosový krémový peeling mango důkladně, avšak šetrně pečuje o pokožku celého těla. Kůži zvláčňuje a dodává jí sametově hebký vzhled.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kokosový krémový peeling Pure Fiji mango důkladně, avšak šetrně pečuje o pokožku celého těla. Jemné peelingové částečky odstraňují odumřelé kožní buňky a uvolňují zanesené póry, čímž kůží zvláčňují a dodávají jí sametově hebký vzhled. Díky obsahu přírodních enzymů napomáhá omlazovat strukturu pokožky a je také obzvláště vhodný pro péči o sušší místa, jako jsou lokty či kolena.

Příjemná krémová konzistence se výborně roztírá, snadno nanáší a nedráždí pokožku. Směs přírodních olejů a rostlinných extraktů pečuje o kůži, kokosový olej jí dodává výživu a hydrataci, díky čemuž je pružná a vyhlazená. Vzácný makadamiový olej je mimořádně vhodný na velmi suchou kůži a napomáhá jí udržovat přirozenou ochrannou bariéru.

Pokožka je příjemně provoněná díky výtažku z ananasu, který jí dodává směs vitamínů a stopových prvků, zároveň však působí povzbuzujícími účinky a zanechává kůži revitalizovanou. Sprchový peeling tak nejen pečuje o celé tělo díky vyváženému přírodnímu složení, ale dokáže do vaší koupelny přenést atmosféru slunného tichomořského ostrova. 

Použití: Malé množství peelingu aplikujte na pokožku celého těla a krouživými pohyby směrem k srdci pár minut masírujte. Poté vydatně opláchněte čistou vodou. Používejte podle potřeby 1 - 2x týdně.

Výrobce: Pure Fiji, Karsanji St 52, Vatuwaqa Fidži, tel: (+679) 337 3431, www.purefiji.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?