Natura Siberica Rakytníková spa terapie 1 ks

Natura Siberica Rakytníková spa terapie 1 ks

Značka: Natura Siberica
Certifikáty: VEGAN
Certifikát VEGAN
Balení:
251
Momentálně vyprodané na e-shopu i prodejnách BiOOO.cz

Dopřejte si domácí lázeňskou terapii s touto luxusní sadou na ruce a nohy s obsahem altajského oleje z rakytníku. 

Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Rakytníková spa terapie (2x75 ml) Natura Siberica pro ruce a nohy vám umožní mít doma lázeňskou terapii díky vzácnému altajskému oleji z rakytníku. Olej z rakytníku se po staletí používá při vlasových a kosmetických ošetřeních. 

Sada obsahuje Rakytníkový výživný krém na ruce, který poskytuje zjemnění a ochranu proti vysušení. Rakytníkový výživný krém na nohy pokožku vašich nohou změkčí a ochrání před popraskáním.

Rakytníková spa terapie je součástí balení:

Rakytníková spa terapie obsahuje produkty:

Vážení obchodní partneři,

Náš svět, práce a stabilita se minulý čtvrtek úplně obrátily naruby. Všichni máme obavy a někdy i strach z toho, co bude dál, protože se jedná o situaci vyšší moci, kterou jsme nikdy předtím nezažili.

Rádi bychom Vás informovali o původu a výrobě produktů, které naše společnost Antim Plus distribuuje. Natura Siberica, Organic Shop, SkinSuperGood, Organic People atd jsou vyráběné společností Eurobio Lab OÜ, která je evropská společnost a působí v estonském Tallinnu již více než 8 let, má 330 zaměstnanců a dodává certifikovanou kosmetickou produkci do přibližně 70 zemí světa.

Veškerá práva na značky vyráběné v Eurobio Lab OÜ patří estonské společnosti Good Design OÜ se sídlem v estonském Tallinnu.

Eurobio Lab OÜ vyrábí evropské kosmetické značky, jako je Organic Shop a Organic People, s využitím nejnovějších znalostí evropských kosmetických technologií spolu s pečlivým a udržitelným přístupem k ekologické a certifikované výrobě.

Zdůrazňujeme, že veškeré naše zboží má estonské EAN kódy, které začínají na 474.

Všichni sledujeme situaci a modlíme se za ty, kteří nyní trpí. Upřímně doufáme, že brzy vyjde slunce a život se vrátí do normálu.

S přátelským pozdravem,

Antim Plus s.r.o.

Natura Siberica nabízí přírodní kosmetiku založenou na síle sibiřských bylin. Je členem společnosti Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty nesou certifikaci ICEA.

Produktové řady: Natura Siberica Oblepikha C-Berrica

Výrobce: Natura Siberica, Eurobio Lab OÜ, Leiva 3 , Tallinn, Estonsko

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: