Annemarie Börlind Řasenka Brown 9,5 ml

Annemarie Börlind Řasenka Brown 9,5 ml

467
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Praha, Karlín > 2 ks / Praha, OD Kotva > 1 ks / Praha, OC DBK > 1 ks

Hnědá řasenka krásně pročeše řasy od kořínků po konečky a zachytí i ty nejmenší řasy, která krásně natočí, a dodá tak vašim očím svůdný pohled.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Řasenka Brown Annemarie Börlind v hnědé barvě prodlouží vaše řasy a perfektně je natočí, čímž krásně zvýrazní váš pohled. Obsahuje přírodní oleje a vosky, které zlepšují přilnavost pigmentů a řasy během dne zároveň vyživují. Řasenka je vhodná i pro nositelky kontaktních čoček.

Řasenka díky sytým přírodním pigmentům obalí vaše řasy temně černou barvou. Kartáček dokonale oddělí i ty nejmenší řasy, dokonale je natočí a zvýrazní. Pečující ingredience v podobě ricinového, sezamového či jojobového oleje a přírodních vosků nejen zajistí perfektní nanášení řasenky, ale zároveň spolu s aminokyselinami řasám poskytuje potřebnou péči k tomu, aby byly chráněné před vysušením a nelámaly se.

Použití: Kartáčkem několikrát pročešte řasy od kořínků až po konečky.

Přírodní kosmetika Annemarie Börlind byla založena v roce 1959 ve Schwarzwaldu a dnes je jednou z předních značek na německém trhu, která si své fanoušky získala již ve více než 30 zemích světa. Zárukou vysoké kvality je certifikace výrobků přísným certifikátem EcoControl a CSE.

Barva: hnědá

Výrobce: Börlind GmbH , D-75365, Calw, Německo

Z blogu1

Jak stárne Berlíňanka

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

/ Alexandra 17. 10. 2022 09:15

Hezky se nanáší a děla pěkné řasy, ale to je tak bohužel vše nevydrží ani hodinu a drolí se v podstatě hned. Po pár použití letěla do koše vyhozené peníze.

/ Lenka 17. 3. 2018 08:52

Řasenka má dobrý kartáček, který dobře pročeše řasy a, ale bohužel řasenka nevydží a drolí se, už si ji nekoupím.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?