Lavera Řasenka intenzivní prodlužující černá, Trend Sensitiv 9 ml

Lavera Řasenka intenzivní prodlužující černá, Trend Sensitiv 9 ml

Řasy dlouhé jako mrkací panenka a perfektně oddělené díky speciálně tvarovanému kartáčku s prodlužující řasenkou Trend Sensitive v uhlově černé odstínu. Obsažený jojobový a včelí vosk  a ricinový olej zpevňují strukturu řas a vyživují je. Přírodní složení je šetrné i k citlivým očím a uživatelům kontaktních čoček.    

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Řasy dlouhé jako mrkací panenka s prodlužující řasenkou Trend Sensitive v uhlově černé odstínu. Řasy přirozeně prodlouží a perfektně oddělí speciálně tvarovaný kartáček. Obsažený jojobový, včelí vosk a ricinový olej zpevňují strukturu řas a vyživují je. Přírodní složení je šetrné i k citlivým očím a uživatelům kontaktních čoček.

Jojobový vosk dodává řasám lesk, tvar a zpevňuje je. Ricinový olej je známý svými blahodárnými účinky na řasy - prodlužuje, zrychluje jejich růst a zabraňuje jejich vypadávání. Dále obsažená růžová voda zklidňuje a působí protizánětlivě.

Výtažky z hedvábí regenerují narušená místa ve struktuře řas a zabraňují jejich lámání či vypadávání a celkově je posilují. 

Použití: Pomocí kartáčku naneste na řasy. Pro intenzivnější barvu naneste dvě vrstvy.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?