Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý srpen.

Taoasis Ravensara, Bio 5 ml

Taoasis Ravensara, Bio 5 ml

Značka: Taoasis
Balení:
219
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Éterický ole má balzamickou vůni s dřevitými tóny, která působí antisepticky a dezinfekčně a krásně osvěží vzduch. Uvolňuje stres a napětí, uklidňuje dýchací cesty a mírní křeče.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(4)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Éterický olej Taoasis Ravensara BIO má balzamickou až kafrovou vůni s teplými dřevitými tóny. Patří mezi oleje, které mají výborné antiseptické a dezinfekční účinky, brání množení mikroorganismů a pomáhá ničit viry a plísně. Pokud ho přidáte do aromalampy nebo difuzéru, zneutralizuje pachy, vydezinfikuje vzduch a krásně ho osvěží.

Ravensara má výborné stimulační účinky na psychiku. Zlepší vám náladu, zmírní stres a napětí a podpoří koncentraci v průběhu učení nebo práce. Často se používá při rýmě, kašli a nachlazení, kdy podporuje rozpouštění a uvolňování hlenů, a tím uvolní ucpaný nos i dutiny. Éterický olej z ravensary využití také ženy při menstruaci. Mírní totiž bolesti a křeče. Dále uvolňuje napjaté svaly a je vhodný pro léčbu oparů.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné, kojící ženy a děti do 10 let. Nepoužívejte při epilepsii. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, bodnutí hmyzem, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, stres a úzkost

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Z blogu (4)

DIY voňavé bomby do koupele aneb Pořádně si zašumět

DIY voňavé vánoční dárky

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Voňaví kouzelníci Taoasis

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: