Energy Raw Aguaje 100 g

Energy Raw Aguaje 100 g

  • Bez DPH 412 Kč

Jemně mleté plody mauricie převislé jsou bohatým zdrojem fytoestrogenů, a působí tak příznivě na ženskou hormonální sféru, stav vlasů i sliznic nebo kostí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Raw Aguaje od Energy je jemně mletým práškem z plodů jihoamerické rostliny aguaje, které je jednou z nejkrásnějších palem na Zemi rostoucí podél Amazonky. Této rostlině, česky nazývané mauricie převislá, je u mnohých národů přezdíváno "posvátný strom života" a díky obsahu fytoestrogenů působí příznivě zejména na ženské orgány.

Jihoameričtí obyvatelé vnímají křivky kmene stromu aguaje jako esenci ženskosti a krásy. Možná i z tohoto důvodu má mnoho pozitivních účinků na zdraví ženského těla. Plody aguaje jsou bohatým zdrojem fytoestrogenů, které napomáhají vyrovnávat hladinu hormonů v těle. Její užívání se doporučuje v době menopauzy a při různých potížích ženské hormonální sféry, jako je nepravidelná menstruace apod. Aguaje je vhodná pro těhotné a kojící ženy. Má také pozitivní účinky na stav vlasů, sliznic, kostí a svalů a podporuje regeneraci buněk.

Dávkování: 1 čajovou lžičku prášku rozmíchejte ve sklenici. Užívejte 1-3krát denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Mletý sušený plod aguaje

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Příznivé účinky: zdravé vlasy a nehty

Složení: bez lepku, raw, vhodné pro vegany

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?