Energy Raw Aguaje 100 g

Energy Raw Aguaje 100 g

Skladem > 5 ks

Jemně mleté plody mauricie převislé jsou v Jižní Americe považovány za esenci ženskosti. Obsahují vysoký podíl fytoestrogenů a představují zdroj vlákniny, vitaminů A, C, E a také minerálních látek.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Raw Aguaje od Energy je jemně mletým práškem z plodů jihoamerické rostliny aguaje, která je jednou z nejkrásnějších palem na Zemi rostoucí podél Amazonky. Této rostlině, česky nazývané mauricie převislá, je u mnohých národů přezdíváno "posvátný strom života".

Jihoameričtí obyvatelé vnímají křivky kmene stromu aguaje jako esenci ženskosti a krásy. Možná i z tohoto důvodu má údajně mnoho pozitivních účinků ženský organismus. Plody aguaje jsou bohatým zdrojem fytoestrogenů, a právě to je jedním z důvodů, proč je Indiánky užívají již tisíce let. Najdeme v nich také vysoké množství vlákniny, retinolu (vitamin A), vitaminu C nebo E a také minerální látky jako vápník, železo nebo fosfor.

Dávkování: 1 čajovou lžičku prášku rozmíchejte ve sklenici. Užívejte 1-3krát denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem.

Ostatní kategorie: Menstruace

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Mletý sušený plod aguaje

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Příznivé účinky: vlasy a nehty

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?