Purity Vision Raw kokosový olej bio 90 ml

Purity Vision Raw kokosový olej bio 90 ml

Raw kokosový olej je získaný tou nejšetrnější extrakcí bez zahřátí, díky které si uchovává veškeré výživové hodnoty, bohatou vůni i chuť.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Raw kokosový olej Purity Vision v bio kvalitě je více koncentrovaný než klasický kokosový olej, a zachovává si tak vyšší obsah vitaminu E i dalších prospěšných látek, lépe se vstřebává a má vyšší účinnost. Je vyrobený nejšetrnější extrakcí, a díky tomu je vysoce kvalitní, výživný a má jemnou vůni a bohatou chuť čerstvého kokosu.

Raw kokosový olej vzniká unikátním výrobním procesem, kdy se čistý olej extrahuje bez zahřátí. Potěší tak všechny vyznavače živé stravy i všechny ostatní, kdo dbají na vysokou kvalitu. Raw kokosový olej je výborně vstřebatelný, velice výživný, účinný a chutný. Zachovává si svou výraznou vůni a chuť kokosu i všechny své nutriční hodnoty v podobě vitaminů, minerálů či esenciálních mastných kyselin a neobsahuje cholesterol.

Kokosový olej nalezne své využití jak při přípravě pokrmů, tak v kosmetice. Lze ho používat k vaření, pečení, smažení i ve studené kuchyni. Uplatní se při péči o pokožku celého těla. Skvěle zklidní pokožku po slunění, vyživí suchou i mastnou pleť a posílí vlasy v podobě výživné masky. Můžete ho použít i jako balzám na rty, které potřebují dodat vláčnost. Hodí se také jako zklidňující péče o pokožku po opalování.

Použití: Malé množství oleje rozpusťte v rukou a aplikujte na vlhkou pokožku či vlasy. Kokosový olej můžete použít také při přípravě jídel.

Tip: Při pokojové teplotě má kokosový olej tuhé skupenství. Pokud chcete kokosový olej rychle rozpustit, vložte jej na chvíli do teplé vodní lázně. Kokosový olej se hodí jako péče po opalování.

Ostatní kategorie: Vlasové oleje, Oleje a másla na vaření, No Poo výživa

Výrobce: Natures Care CZ s.r.o., Hlavní 15, 768 04 Střílky Česká republika, www.purityvision.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Fajn / Hana 13. 8. 2017 12:29

Kokosová vůně s nádechem čerstvého zeleného kokosu, voní mi více než jejich biokokosák, svežeji a méně mastně.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?