Laboratoires Vitarmonyl Rebarbora a sléz

Laboratoires Vitarmonyl Rebarbora a sléz

Rebarbora je dobře známá pro svůj čistící účinek a v kombinaci s dalšími rostlinami (sléz, růže) a vlákninou (ovesná, jablečná) přispívá k pročištění střev. Produkt je tedy obzvláště vhodné užívat při zácpách, nejlépe se současnou konzumací potravin bohatých na vlákninu a zvýšeným příjmem tekutin. Tato zelenina přišla do Evropy od Barbarů, z Mongolska, Číny a Zabajkalí. Jako lék a potravina se reb

Rebarbora je dobře známá pro svůj čistící účinek a v kombinaci s dalšími rostlinami (sléz, růže) a vlákninou (ovesná, jablečná) přispívá k pročištění střev. Produkt je tedy obzvláště vhodné užívat při zácpách, nejlépe se současnou konzumací potravin bohatých na vlákninu a zvýšeným příjmem tekutin. Tato zelenina přišla do Evropy od Barbarů, z Mongolska, Číny a Zabajkalí. Jako lék a potravina se rebarbora užívala již před více než třemi tisíci lety. Především Arabové ji rozšířili do celého světa. V Evropě ji nejdříve začali využívat Němci a Angličané, od 18. století byla rozšířena ve všech evropských státech.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užívání
konzistence: tablety
barva: hnědofialová
balení: skleněný obal, papírový přebal

použití: 1 tableta denně.
- pomáhá při ochablosti střev a zácpě (účinné přírodní projímadlo)
- zbavuje tělo škodlivin
- pomáhá při hubnutí, váže tukové látky
- aktivuje energii buněk
- posiluje svaly, nervy a kosti
- posiluje pokožku a vlasy
složení: sladidlo: sorbitol, prášek z rebarbory, extrakt ze slézu a růžových okvětních plátků, ovesná a jablečná vláknina, protispékavá látka: hořečnatá sůl mastných kyselin, emulzifikátor: sójový lecitin

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Laboratoře Vitarmonyl byly založeny roku 1994 se sídlem ve měste Montaigu nacházejícím se v malebném kraji Vendée. Již od počátku si kladou hlavní závazek: zpřístupnit co největší počet svých potravních doplňků té nejvyšší kvality na co největší ploše. Samozřejmostí je dát přednost přírodním účinným látkám, jež projdou nejpřísnějším výběrem. Výroba i kontrola probíhá pod farmaceutickým dohledem. Cílem je zjistit ten nejlepší poměr mezi kvalitou, cenou a délkou užívání. Laboratoře Vitarmonyl jsou pobočkou skupiny Ponroy Santé, představující průkopníka a vedoucího činitele výroby potravních doplňků ve Francii.

kontakt na výrobce:
Laboratoires Vitarmonyl
Parc d'Activité Sud Loire
BP1212
85612 Montaigu Cedex
France
www.vitarmonyl.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: