Pure Fiji Regenerační gel Dilo s Aloe Vera 15 ml

Pure Fiji Regenerační gel Dilo s Aloe Vera 15 ml

Gel s Aloe vera má vynikající hojivé a uklidňující účinky. Výborný po štípnutí hmyzem, poškrábání, po holení či opalování. Olej dilo v kombinaci s extraktem z kokosu a makadamových ořechů pečuje o výživu pokožky.  

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Regenerační gel Dilo s Aloe vera Pure Fiji má vynikající hojivé a uklidňující účinky. Je proto výborný po štípnutí hmyzem, poškrábání i při podrážděné pleti po holení či opalování. Olej z exotického stromu Dilo v kombinaci s extraktem z kokosu a makadamových ořechů a dalšími rostlinné výtažky pečují o výživu pokožky.

Obsažené Aloe Vera přináší okamžitou chladivou úlevu od nepříjemného pnutí, svědění a dalších projevů, na které citlivá a alergická pleť často trpí. Přitom pleti dopřává potřebnou hydrataci a posiluje její přirozené obranné schopnosti. Extrakt z mučenky a levandule přináší uklidnění nejen pro pokožku, jejich jemná a nevtíravá vůně upokojí i vaši mysl.

Vzácný Dilo olej je získáván ze stejnojmenného stromu. Pod jiným názvem je tento také znám jako strom tisíce účinků. Pomáhá totiž posilovat regenerační systém pokožky, zmírňuje bolestivost a případné pálení. Působí jako přírodní antihistaminikum a aktivně podporuje tvorbu nových kožních buněk.

Použití: Naneste malé množství na postižené místo a nechte vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?