Pure Fiji Regenerační gel po opalování 240 ml

Pure Fiji Regenerační gel po opalování 240 ml

  • Značka: Pure Fiji
  • Balení: 240 ml
  • Info:Zboží je nedostupné.

Regenerační gel po opalování Pure Fiji zklidňuje pokožku podrážděnou pobytem na sluníčku. Složení bohaté na aloe vera a pečující exotické oleje uzamyká v kůži potřebnou hydrataci, pokožku zklidňuje a mírní případné zarudnutí, pálení a podráždění. Díky vysokému obsahu aloe vera a mátě gel příjemně chladí, a přináší tak rychlou úlevu spálené pokožce.

Regenerační gel po opalování účinně zklidní, zjemní a vyživí pokožku celého těla. Postará se o to Aloe vera gel, který má výborné harmonizační účinky, zmírní podráždění pokožky a aktivně podpoří i její hojení. Aloe v kombinaci s kokosovým, makadamiovým, tungovníkovým a dilo olejem dodá pleti po opalování potřebné živiny, uzamkne v kůži hydrataci a zanechá ji příjemně vláčnou.

Gel je skvělým pomocníkem po každém opalování jako prevence předčasného stárnutí pokožky, pomůže také rychle zklidnit spálenou a podrážděnou kůži a urychlí její regeneraci.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na pokožku celého těla, rozetřete a nechte vstřebat. Používejte podle potřeby po každém slunění.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?