Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Weleda Regenerační sprchový krém granátové jablko 200 ml

Weleda Regenerační sprchový krém granátové jablko 200 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Sprchový krém s olejem z granátových jablek regeneruje pokožku již během sprchování. Bohatá krémová pěna myje pokožku účinně a přitom bez nežádoucího vysušování.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Regenerační sprchový krém s olejem z granátových jablek Weleda   regeneruje   pokožku již během sprchování. Bohatá krémová pěna myje pokožku účinně a přitom bez nežádoucího vysušování. Olej ze semen granátových jablek v kombinaci se sezamovým olejem pokožku vyživuje a zanechává ji neodolatelně jemnou.

Krémově hebká emulze s čistým sezamovým olejem šetrně a do hloubky čistí a zároveň intenzivně pečuje o pokožku. Díky sezamovému oleji a glycerinu je pokožka po koupeli jemná, hladká a vyživená. Navíc, báječná vůně granátového jablka vás bude doprovázet ještě hodně dlouho po koupeli.

Švýcarská farmaceutická společnost Weleda se ve všech fázích výroby snaží o ekologickou udržitelnost. Disponuje vlastními zahradami léčivých rostlin a také zařízeními pro extrakci rostlinných složek. Její motto je „v souladu s člověkem i přírodou“. U výrobků můžeme najít certifikaci Natrue a Vegan.

Použití: Malé množství sprchového krému naneste na navlhčenou pokožku celého těla a jemnými krouživými pohyby napěňte. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou.

Tip: Pro nejlepší výživný účinek použijte po sprchování Regenerační olej granátové jablko.

Regenerační sprchový krém granátové jablko je součástí balení:

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?