Energy Relaxin 30 ml

Energy Relaxin 30 ml

Skladem > 10 ks

Bioinformační přípravek Relaxin obsahuje například magnolii, která nejen působí příznivě na činnost střev a stav kloubů, ale také přispívá k celkové pohodě.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Relaxin Energy je bioinformačním přípravkem kombinujícím účinky vysoce účinných extraktů z kůry magnolie a kořenu kudzu. Je vhodný v situacích, kdy jste máte pocit, že toho na vás moc a potřebujete se zklidnit a uvolnit. Relaxin působí dle principů TČM  zejména na dráhu srdce, tenkého střeva, sleziny a tři ohnišť.

Bylinné extrakty získané ojedinělou metodou si v sobě uchovávají vysoce koncentrované účinné látky a díky vodně-lihové extrakci se také dobře vstřebávají. Bioinformační přípravek Relaxin obsahuje například výtažek z magnolie, která napomáhá pravidelné práci střev, působí příznivě na klouby a společně s kudzu přispívá k celkové pohodě zejména při menstruaci nebo v období menopauzy.

Dávkování: Dospělí užívají 2-7 kapek přípravku 1-3krát denně. Dětem od 3 let se doporučují 2 kapky za den. Po 3 týdnech užívání udělejte 1 týden pauzu a kúru opakujte.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?