Energy Relaxin 30 ml

Energy Relaxin 30 ml

Skladem > 10 ks

Kombinace výtažků z magnolie a kudzu pomáhá tělu vyrovnat se se strsem, navozuje psychickou i fyzickou pohodu a působí příznivě na trávení, slezinu nebo tři ohniště.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Relaxin Energy je bioinformačním přípravkem kombinujícím účinky vysoce účinných extraktů z kůry magnolie a kořenu kudzu. Napomáhá organismu vypořádat se se stresem, přispívá k celkovému zklidnění a navozuje pohodu a vyrovnanost. Jeho užívání je vhodné také v případě, že se chcete zbavovat závislostí (např. na kouření).

Bylinné extrakty získané ojedinělou metodou si v sobě uchovávají vysoce koncentrované účinné látky a díky vodně-lihové extrakci se také dobře vstřebávají. Bioinformační přípravek Relaxin pomáhá harmonizovat hladinu kortizolu, reguluje stresové reakce organismu, a navrací tak psychickou pohodu, vyrovnanost a odolnost. Díky tomu pak také příznivě ovlivňuje fyzickou rovinu.

Relaxin působí dle principů TČM a pozitivně ovlivňuje zejména dráhu srdce, tenkého střeva, sleziny a tři ohnišť. Velmi účinně pomáhá eliminovat nežádoucí bakterie v ústní dutině a podporuje zdravé trávení. Kombinace magnolie a kudzu také podporuje kognitivní funkce, zbystřuje mysl a pohotové reakce.

Dávkování: Dospělí užívají 2-7 kapek přípravku 1-3krát denně. Dětem od 3 let se doporučují 2 kapky za den. Po 3 týdnech užívání udělejte 1 týden pauzu a kúru opakujte.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Psychika

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Pueraria montana, Magnolia officinalis, Voda, Celulóza, xanthan, Kyselina citronová, sorbát draselný

Možné alergeny: sorbát draselný

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?