Prohlédněte si vaše seznamy přání

Ecce Vita Reslim, čaj

Ecce Vita Reslim, čaj

Momentálně vyprodané na e-shopu i prodejnách BiOOO.cz

Bylinný čaj Reslim obsahuje pískavici či pepř, které podporuje trávení a vylučování, a je tak vhodný pro podporu optimální tělesné hmotnosti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinný čaj Ecce Vita Reslim obsahuje pečlivě zvolenou kombinaci bylinek, jako je pískavice, černý pepř nebo lékořice. Pískavice ovlivňuje příznivě energetický metabolismus a pomáhá udržovat normální hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Černý pepř výborně podporuje činnost trávicího ústrojí a také vylučování, a je tak vhodný pro podporu optimální tělesné hmotnosti. Na trávení působí příznivě také již zmíněná lékořice, která podporuje harmonickou činnost střev.

V bylinném čaji Reslim najdete kromě pepře a lékořice také garcinii, která v kombinaci s gymnémou ovlivňuje chuť k jídlu. Směs dále obsahuje pískavici nebo skořici. Ty napomáhají optimálnímu energetickému metabolismu a podílejí se na vyrovnávání hladiny cukru v krvi. Čaj Reslim je doplněný ještě o vrcholák, který posiluje účinky již zmíněných bylinek, a kromě toho také napomáhá podpořit přirozenou funkci jater a močového systému.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat .

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků kombinujte čaj s tabletami Reslim a vhodně zvolenou dietou a zdravým jídelníčkem.

Dávkování: Konzumujte 1-3x denně po dobu alespoň 3 týdnů.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Hubnutí

Užití: vnitřní

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10 , 101 00, Praha 10, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?