Nobilis Tilia Respirant 10 ml

Nobilis Tilia Respirant 10 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 10 ml
  • Info:Zboží je dočasně nedostupné.

Směs éterických olejů s vlivem na dýchací cesty působí proti zánětlivým příznakům, podporuje vykašlávání a napomáhá pročistit dýchací systém. Posiluje obranyschopnost organismu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Respirant je vyváženě sestavená směs přírodních rostlinných silic, jenž má velice osvěžující vůni. Působí příznivě zejména při zánětech dýchacího traktu. Použití této variace éterických olejů je vhodné zejména v období zvýšeného výskytu respiračních onemocnění, jako je chřipka a nachlazení.

Respirant je vytvořen tak, aby podporoval přirozené pročišťování dýchacích cest, zmírňoval jejich otok a zvyšoval rozpouštění a vylučování hlenu. Zároveň podporuje vykašlávání a zklidňuje příznaky zánětu. 

Respirant má také preventivní účinek, kdy posiluje obranyschopnost organismu, stimuluje imunitní systém, a dlouhodobě tak chrání proti infekcím. 

Intenzivní osvěžení

Směs éterických olejů Nobilis Tilia Respirant působí na všechny vaše smysly a krásně provoní váš domov či kancelář osvěžující vůní. Směs Respirant je jako stvořená pro období chřipek a nachlazení. Má podpůrné účinky při infekcích dýchacích cest. Uleví vám při ucpaném nosu a bolavých nosních dutinách. Díky němu budete opět volně dýchat. 

Proti rýmě a nachlazení

Tato směs vonných esencí vám tak pomůže ulevit při rýmě, kašli a nachlazení. Udržuje dýchací cesty průchodné, podporuje vylučování hlenu a tlumí dráždivý kašel. Respirant zároveň zklidňuje celkové zánětlivé příznaky, pomáhá při únavě, bolestech pohybového aparátu a celkově podporuje co nejrychlejší rekonvalescenci organismu. 

Posila pro vaši imunitu

Svěžest této směsi vonných esencí dodává energii rovněž při chronické únavě i vyčerpání. Respirant zbystří vaši mysl a stimuluje duševní funkce i při poruchách koncentrace. Působí také preventivně, jelikož podporuje správnou funkci imunitního systému, posiluje obranyschopnost a pomáhá dlouhodobě chránit proti infekcím a zánětům. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Směs rostlinných éterických olejů

Možné alergeny: Směs rostlinných éterických olejů

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Harmonie 10 ml

Vyvážená směs rostlinných silic se silným osvěžujícím potenciálem, jenž má revitalizační efekt na tělo i mysl. Příjemně provoní vaši domácnost a přinese vám vlnu nové energie.