Nobilis Tilia Respirant 10 ml

Nobilis Tilia Respirant 10 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 111 Kč

Nobilis Tilia Respirant je vyváženě sestavená směs přírodních rostlinných silic, jenž má velice osvěžující vůni. Působí příznivě zejména při zánětech dýchacího traktu. Použití této variace éterických olejů je vhodné zejména v období zvýšeného výskytu respiračních onemocnění, jako je chřipka a nachlazení.

Respirant je vytvořen tak, aby podporoval přirozené pročištování dýchacích cest, zmírňoval jejich otok a zvyšoval rozpouštění a vylučování hlenu. Zároveň podporuje vykašlávání a zklidňuje příznaky zánětu. 

Respirant má také preventivní účinek, kdy posiluje obranyschopnost organismu, stimuluje imunitní systém, a dlouhodobě tak chrání proti infekcím. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Směs rostlinných éterických olejů

Možné alergeny: Směs rostlinných éterických olejů

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?