Vánoce vyřešíte na pár kliknutí! Tipy na dárky pro celou rodinu - doručení po Praze ještě dnes, celá ČR pak do 3 dnů!

DULCIA natural Revitalizující solná koupel smrk a eucalyptus 550 g

DULCIA natural Revitalizující solná koupel smrk a eucalyptus 550 g

Uložit na seznam přání
Značka: DULCIA natural
Balení:
Uložit na seznam přání
350
Momentálně vyprodané na e-shopu

Solná koupel s obsahem mandlového a eukalyptového oleje vám přinese nejenom příjemný aromaterapeutický zážitek. Navíc je zabalená v krásném ekologickém obalu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Revitalizující solná koupel smrk a eucalyptus Dulcia natural pokožku nejenom čistí, ale také detoxikuje a hydratuje. Její výhodou jsou v ní obsažené minerály a stopové prvky, které jsou pro organismus nezbytností. Ty se za pomoci teplé koupele vtáhnou do krevního oběhu, který se postará o jejich optimalizaci v celém těle.

Eukalyptová solná koupel Dulcia natural obsahuje mandlový olej, který pokožku jemně čistí, omlazuje a revitalizuje. Směs esenciálních olejů - levandulového, eukalyptového, ze srmku a citronové trávy pomůže při chřipce, nachlazení, zmírní bolavé dýchání a podpoří odkašlávání. Kromě své úžasné vůně pomůže nabudit ozdravné procesy v těle, pomáhá pročistit dýchací cesty od hlenů. Jeho svěží, výrazná a přitom uklidňující vůně pomáhá oživit náladu a pozitivní náhled, potlačuje nervozitu a melancholii. 

Dulcia natural je přírodní kosmetika založená na bázi rostlinných a bylinných extraktů, kvalitních esenciálních olejů, vzácné růžové vody a aloe vera. Vznikla z rodinné tradice bylinkářství a mastičkářství, která se přenáší z generace na generaci. V kosmetice Dulcia natural nenajdete žádný živočišný tuk, uměla barviva, parabeny či palmový olej a ani destilovanou vodu, která se z pokožky rychle vypařuje a způsobuje pak její nadměrné vysušování.

Použití: Alespoň jednou týdně nasypte jednu až dvě plné hrsti soli do horké vody.

Tip: Správná solná koupel může nahradit až 3 denní detoxikační program.

Upozornění: Levandule snižuje krevní tlak. Pokud trpíte hypotenzí, upřednostněte koupel s jinou esencí.

Typy pokožky: citlivá pokožka, dehydratovaná pokožka, ekzematická pokožka, mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Vůně: dřevitá

Výrobce: DULCIA natural, s. r. o. , Skalicka cesta 9A , 83102, Bratislava, Slovensko

Z blogu (1)

Dulcia - poctivá přírodní kosmetika se slovenskou duší

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: