lovespot Roller jadeit 1 ks

lovespot Roller jadeit 1 ks

Značka: lovespot
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Roller s jadeitem rozproudí energii a lymfu, revitalizuje a zpevní vaši pokožku.

Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Roller s jadeitem od značky lovespot rozproudí energii a lymfu, revitalizuje a zpevní vaši pokožku. Pravidelnou péči eliminuje vrásky a celkově projasní pleť. Přirozený chlad kamene, z něhož je masážní přístroj vyroben, redukuje otoky a kruhy pod očima. Vhodný pro všechny typy pleti.

Jadeit:

Láska + Energie + Vitalita

Je symbolem čistoty a vyrovnanosti. Zvyšuje lásku i kvalitu péče o rodinu. Jedná se o ochranný kámen, jenž udržuje svého majitele mimo nebezpečí a vnáší do jeho života harmonii. Jadeit přitahuje štěstí a přátelství. V duševním životě stabilizuje osobnost a uvádí duši do souladu s tělem. Přináší soběstačnost. Uklidňuje mysl. Podněcuje zrod nových myšlenek. Dodává odvahu projevit, kým ve skutečnosti jsme a pomáhá při poznávání sebe sama. 

Použití: Jemně přejíždějte po pokožce, klidně ráno i večer.

Česká značka LOVESPOT byla založena dvěma kamarádkami, které se rády starají o svou pleť a jejich filozofií je, že nepotřebujte spousty produktů a kosmetiky za tisíce, stačí vám vhodně zvolený produkt a pravidelná péče. V jejich sortimentu tak najdete guashu, rollery, konjakové houbičky a jiné. 

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Ostatní kategorie: Zimní výprodej, Dny BiOOO

Výrobce: SPIRIT BEADS s.r.o., Kunětická 2534/2 , 120 00, Praha 2, Česká republika

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?