English Tea Shop Rooibos, čokoláda a vanilka 1 ks, 9 g

English Tea Shop Rooibos, čokoláda a vanilka 1 ks, 9 g

  • Bez DPH 13 Kč

Bylinkový ochucený čaj Rooibos, čokoláda a vanilka kombinuje lehce nahořklou chuť čokolády s voňavou vanilkou a karamelově sladkým rooibosem. Čaj si navíc můžete užít horký i ledový.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinkový ochucený čaj Rooibos, čokoláda a vanilka English Tea Shop kombinuje lehce nahořklou chuť čokolády s voňavou vanilkou a karamelově sladkým rooibosem. Čaj má lehkou sladkou čokoládovo-karamelovou chuť, doplněnou o kořeněnou vanilku. Díky praktickým čajovým sáčkům si můžete tuto výbornou chuť dopřát kdykoliv a kdekoliv.

Rooibos je nejen velice chutnou náhražkou klasického čaje, ale je také zdravý. Obsahuje množství vitaminů a antioxidantů, které chrání organismus, posilují ho a brání předčasného stárnutí. Rooibos v kombinaci s čokoládou a vanilkou nejen že báječně chutná, ale také navozuje dobrou náladu a zmírňuje negativní známky stresu.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 5 minut. Poté podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem horké vody a nechte louhovat 5 minut. Poté oslaďte, přidejte další 0,5 l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rooibos, Kousky vanilky, Kousky čokolády, Přírodní příchuť čokolády, Přírodní příchuť vanilky

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rooibos Chai

Červený čaj s tradičním indickým kořením vás zahřeje a pohladí po duši. Teple štiplavé koření a vanilkové podtóny doplňují červený čaj. Pro chvíle pohody a klidu, kdy si můžete šálek vychutnat.