English Tea Shop Rooibos

English Tea Shop Rooibos

  • Bez DPH 70 Kč

Porcovaný bylinný čaj rooibos je skvělým osvěžujícím nápojem bez obsahu teinu. Lehká přirozeně sladká chuť rooibosu vás povzbudí a příjemně naladí. Čaj si navíc můžete užít horký i ledový.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Porcovaný bylinný čaj rooibos English Tea Shop je skvělým osvěžujícím nápojem bez obsahu teinu. Díky tomu je vhodný pro pravidelnou konzumaci kdykoliv během dne a to i pro děti a těhotné a kojící ženy. Lehká přirozeně sladká chuť rooibosu vás povzbudí, příjemně naladí a dokonce má pozitivní vliv na zdraví.

Lístky z keře rooibos mají tmavou medovou barvu, stejně tak jako získaný nálev. Čaj má jemnou osvěžující chuť, lehkou, karamelově až medově sladkou. Můžete si jej vychutnat jen tak bez zbytečného doslazování. Rooibos je nejenom chutný, ale také zdravý, pomáhá při bolestech hlavy, mírní nevolnost s ní spojenou a celkově povzbuzuje organismus.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-4 minuty. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Rooibos je vhodný pro přípravu horkého i studeného nápoje.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rooibos

Obal: papírový

Potraviny: jednodruhové

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rooibos Chai

Červený čaj s tradičním indickým kořením vás zahřeje a pohladí po duši. Teple štiplavé koření a vanilkové podtóny doplňují červený čaj. Pro chvíle pohody a klidu, kdy si můžete šálek vychutnat.