English Tea Shop Rooibos, granátové jablko a černý rybíz

English Tea Shop Rooibos, granátové jablko a černý rybíz

  • Bez DPH 70 Kč

Červený čaj s granátovým jablkem a černým rybízem English Tea Shop je jako vzácný poklad pro všechny milovníky superpotravin.

Superpotraviny jsou suroviny, které jsou výjimečné svou vysoce výživnou hodnotou, jsou bohaté na antioxidanty, předchází předčasnému stárnutí organismu a jsou prospěšné pro naše zdraví.

Červený čaj English Tea Shop je vyváženým mixem superovoce. Granátové jablko, černý rybíz, ibišek, maliny a brusinky spolu s čajem Rooibos jsou jak splněný sen milovníka superpotravin. Tak udělejte něco pro své zdraví a ochutnejte superčaj.

Použití: Pro přípravu použijte čerstvou převařenou vodu. Čajový sáček zalijte 0,2 l horké vody a nechte louhovat 3- 5 minut. Podle chuti ochuťte čaj medem, třtinovým cukrem či citronovou šťávou.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Bio Rooibos, Bio Ibišek, Bio Kousky Granátového Jablka, Bio Pražené Kousky Kakaa, Bio Koncentrát z Granátového Jablka, Bio Koncentrát z Brusinek, Bio Koncentrát z Malin, Bio Koncentrát z Černého Rybízu s Přírodní Příchutí Granátového Jablka a Jahod

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rooibos

Porcovaný bylinný čaj rooibos je skvělým osvěžujícím nápojem bez obsahu teinu. Lehká přirozeně sladká chuť rooibosu vás povzbudí a příjemně naladí. Čaj si navíc můžete užít horký i ledový.