English Tea Shop Rooibos, granátové jablko a černý rybíz

English Tea Shop Rooibos, granátové jablko a černý rybíz

Skladem u dodavatele

Červený čaj je vyváženým mixem superovoce. Granátové jablko, černý rybíz, ibišek, maliny a brusinky spolu s čajem rooibos jsou jako splněný sen milovníka superpotravin.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Červený čaj s granátovým jablkem a černým rybízem English Tea Shop je jako vzácný poklad pro všechny milovníky superpotravin.

Superpotraviny jsou suroviny, které jsou výjimečné svou vysoce výživnou hodnotou, jsou bohaté na antioxidanty, předchází předčasnému stárnutí organismu a jsou prospěšné pro naše zdraví.

Červený čaj English Tea Shop je vyváženým mixem superovoce. Granátové jablko, černý rybíz, ibišek, maliny a brusinky spolu s čajem Rooibos jsou jak splněný sen milovníka superpotravin. Tak udělejte něco pro své zdraví a ochutnejte superčaj.

Použití: Pro přípravu použijte čerstvou převařenou vodu. Čajový sáček zalijte 0,2 l horké vody a nechte louhovat 3- 5 minut. Podle chuti ochuťte čaj medem, třtinovým cukrem či citronovou šťávou.

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bio Rooibos, Bio Ibišek, Bio Kousky Granátového Jablka, Bio Pražené Kousky Kakaa, Bio Koncentrát z Granátového Jablka, Bio Koncentrát z Brusinek, Bio Koncentrát z Malin, Bio Koncentrát z Černého Rybízu s Přírodní Příchutí Granátového Jablka a Jahod

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?