English Tea Shop Rooibos, potěšení z brusinek a vanilky

English Tea Shop Rooibos, potěšení z brusinek a vanilky

  • Bez DPH 70 Kč

Bylinný čaj Cranberry Vanilla Delight English Tea Shop kombinuje šťavnatou chuť ovoce s karamelově nasládlým rooibosem a nahořklým praženým kakaem. Tato osvěžující ovocná chuť potěší smysly i tělo, příjemně vás naladí a povzbudí. Navíc, díky praktickým čajovým sáčkům si můžete výbornou chuť čaje dopřát kdykoliv a kdekoliv.

Základ čaje tvoří květ ibišku, který dodává nejen příjemnou chuť, ale je také zdraví prospěšný. Ibišek obsahuje množství minerálů a vitaminů, obzvlášť vitaminu C, které mají na organismus výborný antioxidační a regenerační vliv. Čaj spojuje jedinečnou chuť karamelově sladkého rooibosu s příjemně nahořklými kakaovými boby a osvěžujícím lesním ovocem.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené horké vody a nechte louhovat 4-5 minut. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem horké vody a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté oslaďte, přidejte další 0,5 l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce.

Upozornění: Nekonzumujte, pokud trpíte alergií či přecitlivělostí na ibišek!

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Ibišek, Rooibos, Šípek, Pražené kakao, Kousky vanilky, Koncentrát z brusinek, Koncentrát z malin, Přírodní příchuť vanilky, Přírodní příchuť broskve

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rooibos

Porcovaný bylinný čaj rooibos je skvělým osvěžujícím nápojem bez obsahu teinu. Lehká přirozeně sladká chuť rooibosu vás povzbudí a příjemně naladí. Čaj si navíc můžete užít horký i ledový.