English Tea Shop Rooibos, punč s medovým květem a acai, bio 2 g, 1 ks

English Tea Shop Rooibos, punč s medovým květem a acai, bio 2 g, 1 ks

Osvěžující bylinný čaj rooibos s medovým květem potěší nejen smysly svou příjemnou sladkou chutí, ale také povzbudí tělo. Čaj si můžete užít v horké i ledové podobě.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Osvěžující bylinný čaj rooibos s medovým květem English Tea Shop potěší smysly svou příjemnou sladkou chutí. Díky praktickým čajovým sáčkům si můžete dopřát osvěžující čaj kdykoliv a kdekoliv si budete přát.

Rooibos v kombinaci s medovým keřem vytvářejí jedinečnou karamelovo-medovou chuť, která se snoubí se šťavnatými tóny granátového jablka a bobulí acai, které jsou svým tvarem i barvou podobné borůvkám. Jsou skvělým zdrojem vitaminů, nenasycených mastných kyselin, ale i minerálních látek v podobě hořčíku nebo vápníku. 

Acai obsahuje nezanedbatelné množství vitaminů A, C, E a skupiny B, řadu minerálních látek, nenasycených mastných kyselin, aminokyselin, flavonoidů i vlákniny. Toto ovoce je chuťově podobné našim borůvkám nebo malinám a můžete v něm cítit lehce nahořklé tóny připomínající kakao. Čaj neobsahuje kofein.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené horké vody a nechte louhovat 4-5 minut. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Poté oslaďte, přidejte další 0,5 l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce.

Ostatní kategorie: Vzorky čajů

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Dobrý / Monika 27. 1. 2019 17:23

Dobrá chuť

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?