English Tea Shop Rooibos, punč s medovým květem a acai 9 g, 1 ks

English Tea Shop Rooibos, punč s medovým květem a acai 9 g, 1 ks

Skladem > 10 ks

Osvěžující bylinný čaj rooibos s medovým květem potěší nejen smysly svou příjemnou sladkou chutí, ale také povzbudí tělo. Čaj si můžete užít v horké i ledové podobě.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Osvěžující bylinný čaj rooibos s medovým květem English Tea Shop potěší nejen smysly svou příjemnou sladkou chutí, ale také povzbudí tělo díky vysokému obsahu antioxidantů. Rooibos, medový keř i granátové jablko jsou bohaté na antioxidanty a jsou tak nejenom chutné, ale také prospěšné pro celý organismus. Díky praktickým čajovým sáčkům si můžete dopřát osvěžující čaj kdykoliv a kdekoliv si budete přát.

Rooibos je bohatý na množství minerálních látek a antioxidantů. Je proto nejen velice chutný, ale také prospěšný pro tělo. Napomáhá vyplavování škodlivých látek z organismu a zároveň chrání před známkami předčasného stárnutí. Rooibos v kombinaci s medovým keřem vytvářejí jedinečnou karamelovo-medovou chuť, která se snoubí se šťavnatými tóny granátového jablka a bobulí acai. Díky nulovému obsahu kofeinu je čaj vhodný pro celodenní popíjení a můžete jej nabídnout i dětem či nastávajícím matkám.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené horké vody a nechte louhovat 4-5 minut. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Poté oslaďte, přidejte další 0,5 l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce.

Ostatní kategorie: Vzorky čajů

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?