English Tea Shop Rooibos, punč s medovým květem a acai

English Tea Shop Rooibos, punč s medovým květem a acai

  • Bez DPH 70 Kč

Osvěžující bylinný čaj rooibos s medovým květem potěší nejen smysly svou příjemnou sladkou chutí, ale také povzbudí tělo. Čaj si můžete užít v horké o ledové podobě.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Osvěžující bylinný čaj rooibos s medovým květem English Tea Shop potěší nejen smysly svou příjemnou sladkou chutí, ale také povzbudí tělo díky vysokému obsahu antioxidantů. Rooibos, medový keř i granátové jablko jsou bohaté na antioxidanty a jsou tak nejenom chutné, ale také prospěšné pro celý organismus. Díky praktickým čajovým sáčkům si můžete dopřát osvěžující čaj kdykoliv a kdekoliv si budete přát.

Rooibos je bohatý na množství minerálních látek a antioxidantů. Je proto nejen velice chutný, ale také prospěšný pro tělo, napomáhá vyplavování škodlivých látek z organismu a zároveň chrání před známkami předčasného stárnutí. Rooibos v kombinaci s medovým keřem vytvářejí jedinečnou karamelovo-medovou chuť, která se snoubí se šťavnatými tóny granátového jablka a bobulí acai. Díky nulovému obsahu kofeinu je čaj vhodný pro celodenní popíjení a můžete jej nabídnout dětem i nastávajícím matkám.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené horké vody a nechte louhovat 4-5 minut. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem horké vody a nechte louhovat 4-5 minut. Poté oslaďte, přidejte další 0,5 l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rooibos, Medový keř, Ibišek, Kousky granátového jablka, Kousky maliny, Kousky Acai, Přírodní příchuť granátového jablka, Přírodní příchuť Acai bobulí, Přírodní příchuť borůvek

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rooibos Chai

Červený čaj s tradičním indickým kořením vás zahřeje a pohladí po duši. Teple štiplavé koření a vanilkové podtóny doplňují červený čaj. Pro chvíle pohody a klidu, kdy si můžete šálek vychutnat.