Lilas Blanc Rozjasňující noční krém 50 ml

Lilas Blanc Rozjasňující noční krém 50 ml

Vysoce účinný pleťový krém má protistárnoucí a rozjasňující účinky. Při pravidelném používání zanechává pokožku zářící se sjednoceným tónem a zdravou barvou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Rozjasňující noční krém Lilas Blanc je vysoce účinný pleťový krém s protistárnoucími a prozjasňujícími účinky pečuje o všechny typy stárnoucí náročné pokožky. Při pravidelném používání zanechává pleť jemnou, zářící a se sjednoceným tónem a zdravou barvou.

Rozjasňující krém obsahuje výtažky z mořské kapradiny, která sjednocuje barevný tón pleti a dodává pokožce pěstěný vzhled. Kapradina také bojuje proti pigmentovým skvrnám a lehce koriguje nesourodý tón pokožky. Aloe vera podporuje přirozenou regeneraci a hloubkově hydratuje pokožku. Zachovává její přirozenou vláhu a přispívá k hladké a jemné pleti.

Glycerin, med a další rostlinné extrakty brání pokožku proti vnějšímu agresivnímu prostředí a eliminují vznike vrásek i ztrátu elasticity. Přírodní složení rozjasňujícího krému svými aktivními květinovými výtažky a extrakty pečuje o pleť, pomáhá bojovat proti jejímu předčasnému stárnutí a zachovává její krásu.

Použití: Aplikujte každý večer na čistou a suchou pleť. Ráno nezapomínejte na důsledné používání denního krému s dostatečným ochranným faktorem proti slunečnímu záření. Předejdete tak poškození pleti od sluníčka a vzniku pigmentových skvrn.

Tip: Pro optimální výsledky používejte společně s dalšími produkty značky Lilas Blanc.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?