Lilas Blanc Rozjasňující noční sérum 30 ml

Lilas Blanc Rozjasňující noční sérum 30 ml

Vysoce účinné pleťové sérum má protistárnoucí a rozjasňující účinky. Při pravidelném používání zanechává pokožku zářící se sjednoceným tónem a zdravou barvou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Rozjasňující noční sérum Lilas Blanc je vysoce účinné pleťové sérum s protistárnoucími a prozjasňujícími účinky vhodné pro pravidelnou péči o všechny typy náročné stárnoucí pleti. Při pravidelném používání zanechává pokožku zářící se sjednoceným tónem a zdravou barvou.

Sérum obsahuje výtažky z mořské kapradiny, která rozjasňuje a sjednocuje tón pleti. Bojuje také proti pigmentovým skvrnám a lehce koriguje nesourodý tón pokožky. Levandule vyhlazuje jemné linky vzniklé stárnutím. Aloe vera podporuje přirozenou regeneraci a hloubkově hydratuje pokožku. Zachovává její přirozenou vláhu a přispívá k hladké a jemné pleti.

Přírodní složení rozjasňujícího séra svými aktivními květinovými výtažky a extrakty pečuje o pleť, pomáhá bojovat proti jejímu předčasnému stárnutí a zachovává její krásu.

Použití: Aplikujte každý večer na čistou a suchou pleť. Ráno nezapomínejte na důsledné používání denního krému s dostatečným ochranným faktorem proti slunečnímu záření. Předejdete tak poškození pleti od sluníčka a vzniku pigmentových skvrn.

Tip: Pro optimální výsledky používejte společně s dalšími produkty značky Lilas Blanc.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?