Nobilis Tilia Rozmarýn 10 ml

Nobilis Tilia Rozmarýn 10 ml

  • Bez DPH 144 Kč

Čistě přírodní rostlinná silice z rozmarýnu působí proti onemocněním dýchacích cest, zlepšuje mozkovou činnost a podporuje soustředění. Přináší dobrou náladu a prodlužuje výkonnost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Rozmarýn b.s. cineol je čistá rostlinná silice z tuniského rozmarýnu v lékopisné kvalitě. Vůně rozmarýnu je velmi charakteristická a vyznačuje se svěžími bylinnými tóny s lehce dřevitým nádechem. Tato vůně vás okamžitě uvolní a působí velice uklidňujícím dojmem.

Éterický olej z rozmarýnu je skvělým pomocníkem při zánětech dýchacích cest, jako je chřipka, rýma či nachlazení. Působí jako mukolytikum - pomáhá rozpouštět hlen a usnadňuje jeho odstraňování z dýchacího traktu. Podporuje vykašlávání a brání nadměrnému množení bakterií.

Rozmarýn má vliv také na psychiku, kdy je často označován jako přírodní antidepresivum. Posiluje schopnost soustředění a prodlužuje výkonnost. Zároveň zlepšuje mozkovou činnost, zvyšuje krevní tlak a dlouhodobě ulevuje od bolestí. Má také prohřívací účinky a podporuje lokální prokrvení.

Harmonie a energie

Éterický olej Nobilis Tilia vás přenese do babiččiny zahrady pomocí výrazných bylinných tónů, které omámí všechny vaše smysly a vytvoří příjemnou harmonickou atmosféru. Rozmarýn skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a je dostatečně univerzální, hodí se do domácnosti i do kanceláře. Má vliv na vaši psychiku, podporuje koncentraci a stimuluje duševní činnost. 

Proti únavě i stresu

Bylinné tóny tohoto rozmarýnu vzpruží vaše tělo a pozvednou mysl. Éterický olej z rozmarýnu má silné stimulační účinky, proto jej jistě využijete ve chvílích, kdy se cítíte vyčerpaní, malátní a bez energie. Přinese vám skutečné uvolnění třeba po dlouhém pracovním dni či psychicky a fyzicky namáhavých činnostech. Pomůže vám obnovit energetické zásoby a aktivizovat se.

Proti bolestem

Rozmarýnový éterický olej zároveň pomáhá uvolnit svalové stahy a křeče a obnovit sílu ve svalech. Lze jej využít také do masážních olejů na bolavé svalstvo a klouby, které prohřívá a podporuje regeneraci tkání. Je výborný jako přídavek do relaxační koupele. Zároveň má příznivý vliv také na dýchací trakt a působí podpůrně při respiračních onemocněních. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství, pro děti do 3 let věku, při epilepsii a vysokém krevním tlaku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rozmarýna 10 ml

Přírodní rostlinná silice s výraznou bylinnou vůní působí stimulačně a pomáhá při chronické únavě. Zmírňuje bolesti namáhaného svalstva a působí při zánětech dýchacího systému.