Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo 100 g

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo 100 g

Rozmarýnové rostlinné mýdlo šetrně a přitom účinně pečuje o pokožku celého těla. Má výborné antibakteriální a antiseptické účinky a je vhodné pro ošetření problematické pokožky obličeje i těla.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Rozmarýnové rostlinné mýdlo Weleda šetrně a přitom účinně pečuje o pokožku celého těla. Díky obsahu rozmarýnového extraktu má mýdlo výborné antibakteriální a antiseptické účinky a je tak mimořádně vhodné pro ošetření problematické pokožky obličeje i těla.

Rostlinné mýdlo pokožku šetrně myje, a přitom jí dodává potřebnou výživu. Mýdlový základ z výživných olejů vytvoří jemnou krémovou pěnu, která z pokožky účinně odstraní nečistoty, ale zároveň ji zjemní a vyživí.

Mýdlo nebude pečovat jen o vaši pokožku, ale zároveň i o vaše smysly. Voňavý rozmarýnový olej v kombinaci s dalšími esenciálními oleji tvoří báječnou osvěžující vůni, která probudí vaše smysly a zpříjemní vám koupel.

Důkladná očista

Rozmarýnové mýdlo Weleda je perfektním pomocníkem pro každodenní hygienu a můžete jej používat doslova od hlavy k patě. Tuhé mýdlo je skvělou volbou pro ty, kdo při mytí preferují klasickou pevnou kostku, navíc je skvělé na cestování, protože nehrozí jeho vylití ve vašem zavazadle. Mýdlo Weleda je zároveň ekologicky šetrné díky přírodním složkám.

Pro každodenní použití

Toto mýdlo má jednu podstatnou výhodu oproti konvenčním mýdlům. Nevysušuje pokožku, a tak jej můžete používat opakovaně a nemusíte se bát, že vaše pokožka bude trpět. Tuhé mýdlo ušetří místo ve vaší koupelně, můžete jej používat jak na ruce, tak na celé tělo místo sprchového gelu a můžete s ním opláchnout v případě potřeby i obličej.

Přírodní péče

Rozmarýnové mýdlo Weleda nejen odstraní z vaší pokožky veškeré nečistoty, ale zároveň jí poskytuje šetrnou péči. V kontaktu s vodou vytváří hustou krémovou pěnu, která rovnoměrně pokryje vaši pokožku a zahalí ji do vyživujícího voňavého zábalu, Toto mýdlo je vhodné pro celou rodinu a lze jej používat i na citlivou pokožku, která je náchylná k vysušení.

Bylinná vůně

Rozmarýnové mýdlo Weleda je tvořeno z přírodních ingrediencí, které nezatěžují vaše tělo ani pokožku. Přírodní pěnidla pokožku nevysušují a nezpůsobují její nepříjemné pnutí. Rozmarýnový olej má silné antiseptické účinky a působí také antibakteriálně, proto je mýdlo vhodné i na problematickou pokožku náchylnou k zánětům či akné. Mýdlo pokožku dokonale vyčistí a zanechá ji pružnou.

Použití: Navlhčenou pokožku těla jemně masírujte mýdlem, dokud se nevytvoří pěna. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Mýdlový základ z palmového oleje, Mýdlový základ z kokosového oleje, Voda, Mýdlový základ z olivového oleje, Rozmarýnový extrakt, Glycerin, Výtažek ze sladu, Kuchyňská sůl, Parfém1), Limonen1), Linalool1)

INCI: Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Olivate, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Glycerin, Malt Extract, Sodium Chloride, Parfum1), Limonene1), Linalool1)

1) Přírodní esenciální oleje

Možné alergeny: Parfém, Limonen, Linalool, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Parfum, Limonene, Linalool

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Přebal: papírový

Vůně - druh: rozmarýn

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?