Lavera Rtěnka 01 (15) růžový polibek, Trend Sensitive 4,5 g

Lavera Rtěnka 01 (15) růžový polibek, Trend Sensitive 4,5 g

Jemný a něžný růžový odstín přírodní rtěnky se studenými fialovými tóny vám dodá romantický vzhled a díky směsi rostlinných pečujících olejů a másel hydratuje a vyživuje vaše rty. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lavera Rtěnka 01 růžový polibek je tou pravou volbou pro okouzlující romantický vzhled. Díky jemnému růžovému zbarvení se studenými fialovými tóny vás promění v čarokrásnou něžnou vílu. Lehký transparentní lesk dodá vašim rtům přirozený a pěstěný vzhled a studeně zbarvený odstín navíc napomůže opticky vybělit vaše zuby. Komfortní lehká textura je ideální pro každodenní líčení.

Lavera je německá značka přírodní kosmetiky nabízející kvalitní produkty za příznivé ceny, díky cemuž přibližuje své výrobky široké veřejnosti a je velice oblíbená. Rtěnky této značky obsahují vyváženou směs přírodních másel a rostlinných olejů, které jsou skvělými nosiči pigmentu a zároveň dlouhodobě dodávají rtům potřebnou hydrataci a výživu. Zároveň je chrání proti nepříznivým vnějším podmínkám, jako je chladné počasí či nadměrné vysušování celkově.

Široké spektrum módních i klasických odstínů tak skýtá nepřeberné množství možností nalíčení, ať už toužíte po nahých rtech, sladkém růžovém looku či tajemném vzhledu femme fatale. Rtěnky se velice snadno aplikují, jejich konzistence je příjemně krémová a na rty se nanáší rovnoměrně. To vše v elegantním černém klasickém balení, které se vejde do každé kabelky či kosmetické taštičky.   

Použití: Nanášejte rtěnku na rty přímo z balení či pro přesnější aplikaci použijte štěteček na rty. Před nanesením rtěnky je vhodné použít konturovací tužku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?