Lavera Rtěnka 03 fialová, Trend Sensitive 4,5 g

Lavera Rtěnka 03 fialová, Trend Sensitive 4,5 g

Rtěnka v unikátním fialovém odstínu s tóny připomínajícími zralé borůvky je skvělou volbou pro podzimní a zimní období. Přírodní složení s rostlinnými extrakty hydratuje rty a dodává jim opečovávaný vzhled,

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lavera Rtěnka 03 fialová v unikátním tmavším odstínu s tóny připomínajícími zralé borůvky podtrhne přirozenou krásu vašich rtů a je skvělou volbou pro podzimní a zimní období. Rostlinné výtažky z růže, lípy a slézu dodávají rtům pečující látky a díky intenzivní pigmentaci získají vaše rty dokonale zvýrazněný vzhled. Tento okouzlující odstín nejlépe vynikne sám o sobě, pokud ho doplníte už jen lehkým nalíčením očí v neutrálních tónech.

Lavera je německá značka přírodní kosmetiky nabízející kvalitní produkty za příznivé ceny, díky cemuž přibližuje své výrobky široké veřejnosti a je velice oblíbená. Rtěnky této značky obsahují vyváženou směs přírodních másel a rostlinných olejů, které jsou skvělými nosiči pigmentu a zároveň dlouhodobě dodávají rtům potřebnou hydrataci a výživu. Zároveň je chrání proti nepříznivým vnějším podmínkám, jako je chladné počasí či nadměrné vysušování celkově.

Široké spektrum módních i klasických odstínů tak skýtá nepřeberné množství možností nalíčení, ať už toužíte po nahých rtech, sladkém růžovém looku či tajemném vzhledu femme fatale. Rtěnky se velice snadno aplikují, jejich konzistence je příjemně krémová a na rty se nanáší rovnoměrně. To vše v elegantním černém klasickém balení, které se vejde do každé kabelky či kosmetické taštičky.   

Použití: Nanášejte rtěnku na rty přímo z balení či pro přesnější aplikaci použijte štěteček na rty. Před nanesením rtěnky je vhodné použít konturovací tužku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?