Lavera Rtěnka 05 třešňově červená, Trend Sensitive 4,5 g

Lavera Rtěnka 05 třešňově červená, Trend Sensitive 4,5 g

  Přírodní rtěnka na rty Lavera Trend Sensitive s krásně sytým odstínem třešňově červené dodává rtům plnou, ale zároveň přirozeně vypadající barvu. Pečlivě vybraná směs rostlinných másel a za studena lisovaných olejů rty vyživují, hydratují a zabraňují jejich popraskání. Rostlinné výtažky napomáhají hojení drobných prasklinek a zklidňují.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní rtěnka na rty Lavera Trend Sensitive s krásně sytým smyslným odstínem třešňově červené dodává rtům plnou, ale zároveň přirozeně vypadající barvu. Pečlivě vybraná směs rostlinných másel a za studena lisovaných olejů rty vyživují, hydratují a zabraňují jejich popraskání. Rostlinné výtažky napomáhají hojení drobných prasklinek a zklidňují.

Kakaové a bambucké máslo a paneský olej z kokosových ořechů, oliv, mandlí a vzácný arganový olej vyživují a pečují o pokožku rtů po celý den a zároveň na ní vytváří ochrannou vrstvu před nepříznivými vnějšími vlivy. Obsahují velké množství antioxidantů, vitaminů a nenasycených mastných kyselin. Tyto přírodní složky propůjčují rtům luxusní pěstěný vzhled.

Výtažek z růžových a lipových lístků zabraňuje podráždění. Extrakt z lékořice přináší chladivý pocit při nanášení. Produkt je obohacen o vitamin C a E, které jsou silnými antioxidanty, mají regenerační schopnost a zároveň přirozeně prodlužují trvanlivost výrobku. Díky přírodnímu složení je produkt vhodný i pro citlivou pleť.

Použití: Neneste na rty přímo, nebo pomocí štětečku.

Tip: Pro dlouhotrvající efekt po nanesení obtiskněte do papírového kapesníčku, přepudrujte a naneste druhou vrstvu.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?