Lily Lolo Mineral Cosmetics Rtěnka Berry Crush 4 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Rtěnka Berry Crush 4 g

Velice příjemná přírodní krémová rtěnka v okouzlujícím odstínu zralých ostružin dodá vaší tváři výrazný vzhled a podtrhne vaši krásu. Díky složení s rostlinnými výtažky pečuje o rty a jemně je zvláčňuje. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Rtěnka Berry Crush vás absolutně okouzlí svým jedinečným odstínem, který připomíná ty nejzralejší ostružiny. Tato výrazná barva podtrhne rysy vašeho obličeje a dodá vám atraktivní a sexy vzhled, kterým upoutáte na první pohled. Odstíny bobulovitého ovoce vypadají obzvláště krásně v podzimním a zimním období, ale nemusíte se jich pro jejich univerzálnost a nadčasovost bát kdykoli.

Přírodní minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo si zakládá na velice kvalitním složení bez použití potenciálně škodlivých chemických ingrediencí, konzervantů, silikonů, parabenů a dalších syntetických složek. Rtěnky Lily Lolo obsahují množství sytých minerálních pigmentů, které jim dodávají výrazný a plný odstín, jež rovnoměrně a důkladně pokryje vaše rty, jež získají přirozený a dokonale upravený vzhled.

Díky obsahu přírodních složek rtěnky nepůsobí na rtech těžce a hutně a nevytvářejí tlustý nános. Jejich textura je velice příjemná a pohodlná na nošení, klidně i po celý den. Samozřejmostí je složení s pečujícími ingrediencemi, jako je je slunečnicový a kokosový olej či včelí vosk, jež hydratují rty do hloubky a zanechávají je sametově hebké. Rtěnky Lily Lolo jsou tak vhodné pro všechny, kteří hledají vysoce kvalitní přírodní alternativu v dekorativní kosmetice.

Použití: Aplikujte na rty kdykoliv během dne.

Tip: Pro důkladnější vyživující efekt naneste před použitím rtěnky na rty váš oblíbený hydratační balzám. Rtěnku aplikujte štětečkem, prsty či přímo z balení.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: