Lily Lolo Mineral Cosmetics Rtěnka Desire 4 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Rtěnka Desire 4 g

  • Bez DPH 321 Kč

Půvabná rtěnka v tmavším malinovém odstínu upoutá pozornost a podtrhne vaše rysy. Díky krémové konzistenci a množství přírodních pečujících složek dodá rtům potřebnou výživu a dokonale výrazný vzhled.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo rtěnka Desire okamžitě vyzdvihne váš vnitřní sex-appeal díky vášnivému odstínu zralých malin, který zdůrazní tvar a přirozenou krásu vašich rtů a dodá vám výrazný svůdný vzhled. Tento odstín bude slušet každé ženě, která touží podtrhnout své líčení sytou intenzivnější rtěnkou, ať už je majitelkou opálené či alabastrově bílé pleti. 

Přírodní minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo si zakládá na velice kvalitním složení bez použití potenciálně škodlivých chemických ingrediencí, konzervantů, silikonů, parabenů a dalších syntetických složek. Rtěnky Lily Lolo obsahují množství sytých minerálních pigmentů, které jim dodávají výrazný a plný odstín, jež rovnoměrně a důkladně pokryje vaše rty, jež získají přirozený a dokonale upravený vzhled.

Díky obsahu přírodních složek rtěnky nepůsobí na rtech těžce a hutně a nevytvářejí tlustý nános. Jejich textura je velice příjemná a pohodlná na nošení, klidně i po celý den. Samozřejmostí je složení s pečujícími ingrediencemi, jako je je slunečnicový a kokosový olej či včelí vosk, jež hydratují rty do hloubky a zanechávají je sametově hebké. Rtěnky Lily Lolo jsou tak vhodné pro všechny, kteří hledají vysoce kvalitní přírodní alternativu v dekorativní kosmetice.

Použití: Aplikujte na rty kdykoliv během dne.

Tip: Pro důkladnější vyživující efekt naneste před použitím rtěnky na rty váš oblíbený hydratační balzám. Rtěnku aplikujte štětečkem, prsty či přímo z balení.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?