Lily Lolo Mineral Cosmetics Rtěnka Passion Pink 4 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Rtěnka Passion Pink 4 g

Rtěnka ve výrazném fuchsiovém odstínu dodá vašim rtům jedinečně zabarvení, jež upoutá na první pohled a vlije vám do žil novou energii. Vaše rty budou dokonale krásné, opečovávané a hydratované.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Lily Lolo Rtěnka Passion Pink nabije vaše rty novou vlnou energie díky výraznému a odvážnému fuchsiovému odstínu, který upoutá pozornost. Sytá a bohatá růžovofialová barva podtrhne váš bezchybný vzhled a dodá vaší tváři sexy výraz. Díky svému univerzálnímu a všestrannému odstínu je vhodná jak pro světlou, tak opálenou pleť s neutrálním i studenějším podtónem.

Přírodní minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo si zakládá na velice kvalitním složení bez použití potenciálně škodlivých chemických ingrediencí, konzervantů, silikonů, parabenů a dalších syntetických složek. Rtěnky Lily Lolo obsahují množství sytých minerálních pigmentů, které jim dodávají výrazný a plný odstín, jež rovnoměrně a důkladně pokryje vaše rty, jež získají přirozený a dokonale upravený vzhled.

Díky obsahu přírodních složek rtěnky nepůsobí na rtech těžce a hutně a nevytvářejí tlustý nános. Jejich textura je velice příjemná a pohodlná na nošení, klidně i po celý den. Samozřejmostí je složení s pečujícími ingrediencemi, jako je je slunečnicový a kokosový olej či včelí vosk, jež hydratují rty do hloubky a zanechávají je sametově hebké. Rtěnky Lily Lolo jsou tak vhodné pro všechny, kteří hledají vysoce kvalitní přírodní alternativu v dekorativní kosmetice.

Použití: Aplikujte na rty kdykoliv během dne.

Tip: Pro důkladnější vyživující efekt naneste před použitím rtěnky na rty váš oblíbený hydratační balzám. Rtěnku aplikujte štětečkem, prsty či přímo z balení.

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: