Taoasis Růže damašská bio, v alkoholu 10 ml

Taoasis Růže damašská bio, v alkoholu 10 ml

Luxusní vůně damašské růže je čistou esencí ženskosti. Působí proto zejména na ženskou psychiku. Pomáhá zvyšovat sebevědomí a léčit zklamání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Luxusní vůně damašské růže je čistou esencí ženskosti. Působí proto zejména na ženskou psychiku. Pomáhá zvyšovat sebevědomí a léčit zklamání. Bojuje proti úzkostem a stresu a působí jako antidepresivum i afrodiziakum. Zmírňuje bolesti hlavy a menstruační bolesti. Používá se při porodech, protože navozuje poklidnou atmosféru a zároveň podporuje porodní stahy.

Éterické olej z růže je vhodný pro všechny typy pleti, obzvláště pak pro suchou, citlivou a stárnoucí. Má zklidňující účinek, aktivně přispívá k regeneraci pleti, hojení jizviček, redukci vrásek a zlepšování kvality pleti celkově.

Růžový éterický olej od Taoasis se vyrábí parní destilací z okvětních plátků damašské neboli bulharské růže, jež je opravdovou královnou mezi těmito květinami a patří mezi nejkvalitnější růže. Růžový olej je namíchán s alkoholem v přesném poměru, aby si zachoval své blahodárné účinky.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let věku. Neaplikujte éterický olej na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Ethanol (97 %) , Rosa Damascena Flower Oil (3 %)

Možné alergeny: Ethanol

Aromaterapeutické účinky: nespavost a nervozita, posílení srdeční činnosti, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3, 32758 Detmold Německo, http://taoasis.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rozmarýna 10 ml

Přírodní rostlinná silice s výraznou bylinnou vůní působí stimulačně a pomáhá při chronické únavě. Zmírňuje bolesti namáhaného svalstva a působí při zánětech dýchacího systému.