Nobilis Tilia Růže damašská OTTO 1 ml

Nobilis Tilia Růže damašská OTTO 1 ml

  • Bez DPH 466 Kč

Luxusní éterický olej z damašské růže má velice silný vliv na zdraví ženského organismu. Pomáhá při menstruačních či přechodových obtížích a zpomaluje stárnutí pleti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobils Tilia Růže damašská OTTO je éterický olej významný pro ženy v každém věku. Z esenciálních olejů je tím nejluxusnějším a má nejvýraznější ženskou polaritu. Pomáhá při řadě obtíží trápících právě ženy, jako je nepravidelná či nadměrně bolestivá menstruace nebo potíže s klimakteriem.

Damašská růže je velmi ceněnou květinou s harmonizujícími účinky, které se netýkají jen žen. Pomáhá stabilizovat hormony, a tím působí na psychické i fyzické aspekty lidského organismu. Pomáhá ustálit náladu a emoce a působí podpůrně ve stresových situacích.

Éterický olej z růže je často využíván jako přírodní antidepresivum a má také protizánětlivé účinky. Je vhodný pro všechny typy pleti a podporuje přirozenou regenerační schopnost pokožky. Má omlazující efekt a pomáhá předcházet vzniku vrásek.

Exkluzivní esence

Éterický olej z damašské růže je jedním z nejluxusnějších olejů aromaterapie. Získává se z obrovského množství okvětních plátků růže a je vysoce ceněný. Mezi ostatními éterickými oleji má významnou ženskou polaritu a pomáhá významně balancovat hormonální nerovnováhu. Vůně damašské růže působí velice smyslně a omámí všechny vaše smysly.

Olej (nejen) pro ženy

Éterický olej z růže působí na psychickou i fyzickou stránku ženského organismu. Působí podpůrně při problémech s menstruačním cyklem a pomáhá jej harmonizovat. Zároveň ulevuje při bolestivé menstruaci a pomáhá při křečích. Je vhodný rovněž v období klimakteria, kdy pomáhá zvládnout všechny nepříjemné projevy a udržuje vaše tělo i mysl v dobré kondici. 

Harmonizace nálady

Esenciální olej z růže dokáže silně ovlivnit psychiku a má příznivé účinky na vaši náladu. Přináší pozitivní myšlenky, pomáhá při nadměrném duševním či fyzickém vypětí a zmírňuje dopady stresu. Je výtečnou podporou při úzkostech, nervozitě či trémě a pomáhá zapomenout na starosti všedního dne. Zklidňuje rozbouřenou mysl a přináší emoční rovnováhu. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Rosa Damascena Oil

Aromaterapeutické účinky: nespavost a nervozita, posílení srdeční činnosti, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rozmarýna 10 ml

Přírodní rostlinná silice s výraznou bylinnou vůní působí stimulačně a pomáhá při chronické únavě. Zmírňuje bolesti namáhaného svalstva a působí při zánětech dýchacího systému.