Nobilis Tilia Růžové dřevo 10 ml

Nobilis Tilia Růžové dřevo 10 ml

  • Bez DPH 169 Kč

Nobilis Tilia Růžové dřevo je čistý éterický olej bez jakýchkoliv přidaných látek, jenž se vyznačuje velmi příjemnou vůni, která prohloubí chvilky vaší relaxace. Aroma růžového dřeva je sladké s květinovými tóny a velmi připomíná vůni růže, od které se však liší lehkým dřevitým nádechem.

Éterický olej z růžového dřeva podporuje cirkulaci energie a pomáhá rovnoměrně rozložit síly v rámci celého organismu. Díky tomu optimalizuje metabolismus a posiluje krevní oběh. Má příznivý vliv při mnoha onemocněních a obtížích týkajících srdce a oběhového systému, jako je angina pectoris či palpitace.

Růžové dřevo působí blahodárně při fyzickém i psychickém vyčerpání. Napomáhá zintenzivnit uvolnění nervového systému a podporuje regeneraci tkání. Zároveň urychluje hojení a použití oleje z růžového dřeva je vhodné například na drobná poranění, jizvy či oděrky.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Aniba Rosaeodora Wood Oil

Možné alergeny: Aniba Rosaeodora Wood Oil

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nespavost a nervozita, problematická pleť a akné, stres a úzkost, suchá pleť, svalové napětí a křeče, zralá pleť

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Pomeranč 10 ml

Éterický olej z pomeranče přináší dlouhodobé osvěžení a účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Dodává energii a pomáhá při únavě, úzkosti či nechutenství.