Nobilis Tilia Růžové dřevo 10 ml

Nobilis Tilia Růžové dřevo 10 ml

  • Bez DPH 169 Kč

Éterický olej z růžového dřeva má blahodárný vliv při psychickém i fyzickém vyčerpání. Podporuje uvolnění, posiluje oběhový systém a urychluje regeneraci tkání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Růžové dřevo je čistý éterický olej bez jakýchkoliv přidaných látek, jenž se vyznačuje velmi příjemnou vůni, která prohloubí chvilky vaší relaxace. Aroma růžového dřeva je sladké s květinovými tóny a velmi připomíná vůni růže, od které se však liší lehkým dřevitým nádechem.

Éterický olej z růžového dřeva podporuje cirkulaci energie a pomáhá rovnoměrně rozložit síly v rámci celého organismu. Díky tomu optimalizuje metabolismus a posiluje krevní oběh. Má příznivý vliv při mnoha onemocněních a obtížích týkajících srdce a oběhového systému, jako je angina pectoris či palpitace.

Růžové dřevo působí blahodárně při fyzickém i psychickém vyčerpání. Napomáhá zintenzivnit uvolnění nervového systému a podporuje regeneraci tkání. Zároveň urychluje hojení a použití oleje z růžového dřeva je vhodné například na drobná poranění, jizvy či oděrky.

Probuďte své smysly

Éterický olej Růžové dřevo provoní váš domov neodolatelným omamným aroma růžového dřeva, ve kterém se mísí sladké a květinové tóny v jedinečnou kompozici. Vůně růžového dřeva vytvoří tu pravou domáckou a harmonickou atmosféru a působí velice útulně. Růžové dřevo působí na všechny vaše smysly a zahalí vás do smyslného obláčku. 

Uvolnění pro tělo i mysl

Éterický olej z růžového dřeva dokáže silně ovlivnit psychiku a má příznivé účinky na vaši náladu. Pomáhá při špatné náladě a přináší pozitivní myšlenky a je zároveň mocným přírodním antidepresivem. Působí proti úzkostem, nervozitě či trémě a pomáhá zapomenout na starosti všedního dne. Zmírňuje známky stresu a zklidňuje rozbouřenou mysl.  

Pečujte o svou pokožku

Esenciální olej z růžového dřeva přinese vzpruhu také vašemu tělu. Je vítanou součástí masážních či koupelových olejů, kdy uvolňuje ztuhlé svalstvo a klouby. Růžové dřevo zároveň revitalizuje a zjemňuje pokožku a stimuluje její regeneraci, díky tomu je vhodné pro pokožku náročnou a zralou vyžadující zvýšenou pozornost a péči. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aniba Rosaeodora Wood Oil

Možné alergeny: Aniba Rosaeodora Wood Oil

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, hojení ran a zánětů, mastná pleť, nespavost a nervozita, problematická pleť a akné, stres a úzkost, suchá pleť, svalové napětí a křeče, zralá pleť

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?