Weleda Růžové rostlinné mýdlo 100 g

Weleda Růžové rostlinné mýdlo 100 g

Růžové rostlinné mýdlo šetrně a přitom účinně pečuje o pokožku celého těla. Díky obsahu výtažků z růže má mýdlo výborné zklidňující a uvolňující účinky na pokožku celého těla.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Růžové rostlinné mýdlo Weleda šetrně a přitom účinně pečuje o pokožku celého těla. Díky obsahu růžového oleje má mýdlo výborné zklidňující a uvolňující účinky na tělo i mysl.

Rostlinné mýdlo pokožku šetrně myje a dodává jí potřebnou výživu. Mýdlový základ z výživných olejů vytvoří jemnou krémovou pěnu, která z pokožky účinně odstraní nečistoty, ale zároveň ji zjemní a vyživí.

Mýdlo nebude pečovat jen o vaši pokožku, ale zároveň i o vaše smysly. Kombinace esenciálních olejů tvoří báječnou uvolňující vůni, která zklidní vaše smysly po dlouhém stresujícím dni a zároveň zpříjemní vaši koupel.

Důkladná očista

Růžové mýdlo Weleda je perfektním pomocníkem pro každodenní hygienu a můžete jej používat doslova od hlavy k patě. Tuhé mýdlo je skvělou volbou pro ty, kdo při mytí preferují klasickou pevnou kostku. Navíc, mýdlo je skvělé na cestování, protože nehrozí jeho vylití ve vašem zavazadle. Mýdlo Weleda je zároveň ekologicky šetrné díky přírodním složkám.

Pro každodenní použití

Růžové mýdlo má jednu podstatnou výhodu oproti konvenčním mýdlům. Nevysušuje pokožku, a tak jej můžete používat opakovaně a nemusíte se bát, že vaše pokožka bude trpět. Tuhé mýdlo ušetří místo ve vaší koupelně, můžete jej používat jak na ruce, tak na celé tělo místo sprchového gelu a můžete s ním opláchnout v případě potřeby i obličej.

Přírodní péče

Růžové mýdlo Weleda nejen odstraní z vaší pokožky veškeré nečistoty, ale zároveň jí poskytuje šetrnou péči. V kontaktu s vodou vytváří hustou krémovou pěnu, která rovnoměrně pokryje vaši pokožku a zahalí ji do vyživujícího voňavého zábalu Mýdlo je vhodné pro celou rodinu a lze jej používat i na citlivou pokožku, která je náchylná k vysušení.

Romantická vůně

Růžové mýdlo Weleda je tvořeno z přírodních ingrediencí, které nezatěžují vaše tělo ani pokožku. Přírodní pěnidla pokožku nevysušují a nezpůsobují její nepříjemné pnutí. Výtažek z růže damašské má významné zklidňující a regenerační účinky, revitalizuje pokožku a omlazuje ji. Navíc ve spojení s éterickými oleji dodává mýdlu jemnou květinovou vůni, která omámí vaše smysly.

Použití: Navlhčenou pokožku těla jemně masírujte mýdlem, dokud se nevytvoří pěna. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?