Weleda Růžový deodorant 100 ml

Weleda Růžový deodorant 100 ml

  • Bez DPH 313 Kč

Deodorant s uklidňující vůní růží pečuje o citlivou pokožku podpaží a zároveň díky obsahu éterických olejů eliminuje vznik tělesného zápachu. Balení s rozprašovačem lze opakovaně doplňovat.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Deodorant s uklidňující vůní růží Weleda pečuje o citlivou pokožku podpaží a zároveň díky obsahu éterických olejů eliminuje vznik tělesného zápachu. Deodorant je šetrný k pokožce i k životnímu prostředí, neboť je opatřen mechanickým rozprašovačem, takže balení lze opakovaně doplňovat.

Obsažené éterické oleje společně s alkoholem brání svými antibakteriálními schopnostmi vzniku zápachu a zároveň mají na pokožku lehce adstringentní efekt. Deodorant ale neomezuje přirozený proces pocení ani funkci potních žláz, pouze příjemně provoní pokožku a dodá vám pocit svěžesti.

Samotný pot nezapáchá. To se stane až v okamžiku, kdy se dostane do styku s bakteriemi na povrchu pokožky. A protože růžový deodorant eliminuje výskyt bakterií na pokožce, přirozenou cestou brání vzniku nepříjemného zápachu a kolem těla šíří jen příjemnou vůni růží.

Přírodní varianta

Deodorant Weleda je skvělou alternativou ke klasickým deodorantům obsahujícím hliníkové soli, jež mohou mít negativní vliv na naše zdraví. Deodorant Weleda neobsahuje konvenční sloučeniny hliníku a tvoří jej cenné přírodní ingredience, které neucpávají kožní póry a nechávají pokožku normálně dýchat, na druhou stranu ale brání proti nepříjemnému pachu.

Účinná ochrana

Tento deodorant vám poskytne dlouhotrvající ochranu pomocí přírodních složek. Éterické oleje mají přirozené antibakteriální schopnosti, čímž brání množení bakterií rozkládajících pot, jež způsobují nežádoucí zápach. Díky tomu vás před nepříjemnými pachy účinně ochrání a zanechá podpaží příjemně provoněné po dlouhou dobu.

Omamná vůně

Tato varianta deodorantu osloví spíše ženy díky magické vůni růží, která vás obklopí a ovlivní všechny vaše smysly. Vůně růží dokáže zklidnit vaše tělo i mysl a je velice ženská. Extrakty z damašské a mošusové růže zároveň pečují o pokožku podpaží a podporují její regeneraci. Deodorant vám dodá celodenní svěžest a můžete jej kdykoliv během dne obnovit.

Šetrný k pokožce

Výhodou přírodních deodorantů je jejich šetrnost k jemné pokožce podpaží. Deodorant Weleda nezastavuje funkci kožních pórů, jen je mírně stahuje, čímž omezuje, ale neblokuje pocení během dne. Zároveň nezpůsobuje podráždění díky absenci syntetických ingrediencí a nezanechává ulepený pocit. Navíc se snadno a rovnoměrně nanáší pomocí praktického rozprašovače.

Použití: Malé množství deodorantu aplikujte ráno po koupeli na pokožku podpaží a nechte chvíli vstřebat.

Upozornění: Neaplikujte na podrážděnou pokožku či na pokožku bezprostředně po holení.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?