Farfalla Sada drahokamových olejů

Farfalla Sada drahokamových olejů

Uložit na seznam přání
Značka: Farfalla
Certifikáty: NATRUE
Certifikát NATRUE
Uložit na seznam přání
630
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Sada drahokamových olejů (Anti-stress, Regenerace, Ochrana, Radost ze života, Splývání s proudem, Rovnováha, Fontána mládí) můžete využít jak pro uvolňující masáž, tak pro péči o pleť či tělo.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Farfalla Set drahokamových olejů je perfektním dárkem pro vaše blízké či pokud chcete udělat radost sami sobě. Tato nádherná sada sedmi exkluzivních olejů s macerovanými vzácnými kameny v dekorativním dárkovém balení vám dovolí vyzkoušet celé portfolio těchto výjimečných produktů, které se zaměřují na různé psychické a fyzické aspekty. Drahokamové oleje můžete využít pro relaxační a uvolňující masáž či jako pečující olej na tělo či pleť. Sada obsahuje tyto varianty:

Anti-stress

Základem je jojobový olej, který zanechává pokožku velice jemnou vláčnou, hydratovanou a pružnou. Antistresový efekt zaručují esenciální oleje jako je sladký pomeranč, růžové dřevo, levandule nebo ylang ylang.

Regenerace

Aktivováno drahokamy: modrý achát, zoisit, epidot. Díky obsahu ravensary, myrhy, litsey a dalších esencí přináší nejen tělu ale i mysli novou energii a start ozdravných procesů. Je velice vhodný při pocitu vyčerpání, apatie a zahlcení. Modrý achát, zoisit a epidot jsou ceněny pro své očisťující schopnosti, jsou považovány za kameny pravdy.

Ochrana

Aktivováno drahokamy: achát, nefrit, ofit. Achát, nefrit a ofit pomáhají oslabenému organismu, při rekonvalescenci, neklidu, apatii, spazmatech a pocitu tlaku na hrudi. Dodávají pocit síly, klidu a vyrovnané jistoty. Rozpouští pocity ohrožení a úzkosti.

Radost ze života

Aktivováno drahokamy: granát, jaspis, růženín. Díky obsahu růže, santálu, geránia, bergamotu dává novou radost, odvahu a chuť do všedních dní. Posiluje imunitu, prohřívá a odnáší úzkosti a nejistotu. Přináší pocit odlehčení myšlenek, bezstarostnost a uspokojení. Granát, jaspis a růženín jsou ceněny při obtížích s krevních oběhem, srdcem a plícemi.

Splývání s proudem

Aktivováno drahokamy: sodalit, chalcedon, jantar. Díky obsahu jedle, geránia, růžové palmy a dalších esencí pomáhá uvolňovat blokády v přirozeném toku. A to ať už jde o komunikaci, vztahy nebo životní energii a svalový tonus. Rozjasňuje, uvolňuje, vzpružuje a má relaxační účinky.

Rovnováha

Aktivováno drahokamy: magnesit, chalcedon, dumortierit. Vzácné esence jako je římský heřmánek, růžové dřevo, tangerinka a levandule navozují koncentraci, uvolnění a hlubokou relaxaci. Je dokonalým pomocníkem po namáhavém a obzvláště stresujícím dni. Přináší hlubokou úlevu a schopnost vidět věci z té lepší stránky.

Fontána mládí

Aktivováno drahokamy: zelený fluorit, chrysopras, peridot. Díky obsahu jalovce, fenyklu, citrusů a dalších esencí pomáhá odplavovat stres, toxiny, těžké kovy a veškerou frustraci z těla a mysli. Přináší novou vitalitu a osvěžení do všedních dní. Zelený fluorit, chrysopras a peridot dodávají novou sílu, kreativitu a pocit lehkosti.

Použití: Pro relaxační masáž naneste několik kapek oleje do dlaní a jemně rozetřete. Při péči o obličej či o tělo nanášejte na vlhkou pokožku.

Sada drahokamových olejů obsahuje produkty:

Typ pleti: citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18 , 8610 , Uster, Švýcarsko

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.