Nástroje Zdraví Šafrán bio, kapsle

Nástroje Zdraví Šafrán bio, kapsle

  • Bez DPH 322 Kč

Výtažky ze šafránu jsou bohaté na množství antioxidantů, které mají pozitivní vliv na hormonální rovnováhu. Upravují menstruační cyklus, zvyšují odolnost vůči stresu a harmonizují emoce.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Výtažky ze šafránu jsou bohaté na množství antioxidantů, které mají pozitivní vliv na hormonální rovnováhu a tím pádem i na pravidelný menstruační cyklus. Šafrán také pozitivně ovlivňuje psychické rozpoložení, zvyšuje odolnost proti stresu i civilizačním chorobám.

Šafrán je v tradičních východních medicínách využíván již po staletí díky svým pozitivním vlivům na psychiku a náladu. Látky obsažené v šafránu harmonizují emoce a pomáhají lépe se vyrovnat s potížemi.

Pravidelné užívání šafránu také napomáhá lépe zvládat premenstruační syndrom a mírní výkyvy nálad spojené s menstruačním cyklem. U mužů šafrán zlepšuje kvalitu erekce a zvyšuje sexuální apetit.

Dávkování: Užívejte 1 tabletu denně.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 18 let.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Extrakt ze šafránu, Guarová guma, Celulóza

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.