Medikomed Šalvěj muškátová 10 ml

Medikomed Šalvěj muškátová 10 ml

  • Značka: Medikomed
  • Balení: 10 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Rostlinná silice ze šalvěje muškátové pomáhá obnovit emocionální rovnováhu, zmírňuje stres a nervozitu. Působí proti zánětům dýchacích cest a odstraňuje nervové vyčerpání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Medikomed Šalvěj muškátová je čistá rostlinná silice s mírně trpkým bylinným aroma, jenž má příznivý vliv na psychiku. Šalvěj muškátová je rostlina pocházející z oblasti Středozemí a příjemně vás překvapí svými komplexními účinky na psychickou i fyzickou stránku organismu.

Éterický olej z šalvěje muškátové je již od pradávna využíván v tradiční medicíně při zánětech. Její účinky oceníte zejména v období zvýšeného výskytu chřipek, nachlazení či viróz. Posiluje správnou funkci dýchacího systému, snižuje podráždění dýchacích cest a působí také při astmatu.

Šalvěj muškátová také zmírňuje nervové vypětí a odstraňuje známky stresu. Vyrovnává emoce a zmírňuje příznaky úzkosti či paniky. Je vhodná také na čištění problematické pleti a pokožky s akné. Ulevuje od bolestí hlavy a snižuje zvýšený krevní tlak.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy. Olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.